Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tanácsoltok? Szombaton...

Mit tanácsoltok? Szombaton kéne repülőre ülnöm,2,5 órás út. A méhszájam zárt, és minden rendben a babával,7 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
De napok óta van egy kis barnázásom, a doki szerint a méhen belül nincs vérzés, így nem onnan jön, de így sem merte nyugodt szívvel engedélyezni a repülést, rám bízta a döntést. Nekem nyilván a baba biztonsága a legfontosabb, így most nem tudom mit tegyek. Pár csepp barnával volt, aki ült repülőn, és nem lett semmi baj? Vagy inkább mondjam le az utat? Örülnék, ha tudnátok segíteni!
2009. dec. 8. 07:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia saját tapasztalat nincs. De a szomszédom most jött haza repülővel Németországból és dec 30-ra van kiírva. Ő az egész terhessége alatt kénytelen volt repülgetni, mert itt is és ott is lakik...
2009. dec. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A barnázás val-szeg a beágyazódást jelenti. annak idején frászt kaptam, nem tudtam ilyenről. Gyakran előfordul.

Én nem ülnék gépre. Nagyon muszáj?

2009. dec. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, 7 hetes terhesen már nemigen beszélhetünk beágyazódásról!!!!
2009. dec. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem érdeklődj,hogy ott ahova mész el tudnak-e látni rendesen ha valami baj történik?Beszéled-e a nyelvüket?STb...Általában a barnázás,vérzés a terhesség során nem jó jel!Igaz,hogy nekem az előző terhességemnél is véreztem 1 hétig(hematóma).És a mostaninál is egy picit!De nem repültem és nem utaztam sehova!

Mondjuk ha baj van akkor nem emiatt fog megtörténni!

Szóval szerintem mérlegelned kellene,és neked kell meghozni a döntést!

2009. dec. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hematóma szerencsére nálam nincs. A doki szerint vitamin hiány okozza a barnázgatást, és egyek gyümit. Azt mondta, hogy ha minimum 2-3 napig nincs barna az út előtt, akkor teljes a biztonság, de ha van, akkor nem meri kijelenteni. És sajna nem vagyok jós, hogy elmúlik-e, viszont nyilván nem mondhatom le az uccsó pillanatban. Azért gondoltam megkérdezem, hátha valaki volt már ilyen helyzetben.
2009. dec. 8. 08:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Szedjél rutaskorbint az nagyon jó erre,és pihenjél.látnod kell pl holnapra múlik e kevesebb van e vagy sem.És az alapján mérlegelj.17hetes kismami
2009. dec. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
rutascorbin-t bocsi:-)
2009. dec. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7:43

Most -utólag - jól megijesztettél, túl vagyok rajta. nekem annak idején az ügyeletes doki mondta, ahogy bömbölve berohantam. akkor lehet, csak kímélni akart...hmmm

2009. dec. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mindkettőhöz tudok tapasztalatot írni. Nekem januárban volt egy vetélésem, júniusban lettem újra terhes. Ismét elkezdtem barnázgatni, mint a vetéléskor, ezért irt fel a dokim Duphastont. Elkezdtem szedni 6 hetesen 2 nap alatt elmúlott a barnázás és vissza se jött. Az én férjem londonban dolgozik, ezért én is repültem pocakkal, igaz én kicsit nagyobbal, mint te, de teljesen jól viseltem. Igaz a repülőút csak 2 óra volt. Nem kellett még felállnom se, nem keményedett a pocak, szerintem a bébi észre se vette mi történt. Azt azért hozzáteszem mindehhez, hogy a repülés előtti napon a dokim csinált egy alapos vizsgálatot, uh-val, vizsgálattal. Teljesen zárt méhszájjal és panaszmentesen engedélyezte a repülést. Ha a dokid nem javasolta nyugodt szívvel, lehet, hogy meg kellene gondolnod!!! Kívánom, hogy minden rendben legyen. 24 hetes km.
2009. dec. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézd attól hogy volt már akinek nem lett baja a repüléstől még nem jelenti h neked sem lesz.És fordítva. Attól h valakinek baja lett,neked nem biztos h lesz.Ne ez érdekeljen.Mérd fel a kockázatot,döntsd el hogy megéri-e.
2009. dec. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!