Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma találkozok elöször a...

Ma találkozok elöször a szülésznővel. Van sok kérdésem amit szeretnék feltenni neki, de kíváncsi vagyok, hogy ti milyen kérdéseket tettetek fel? Nehogy valami fontos dolgot elfelejtsek. Írnátok egy pár fontosabb kérdést.

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:

mikor hívhatod? este ? hajnalban?

gátvédelem?

homeopátiról?

hogy kapod meg a babát? mikor?

mikor lehet szoptatni?

Mit érdemes bevinni szülőszobába?

Szülőszobát mikor nézheted meg?

Mi történik amikor bejelentkezel szüléshez? Hova kell?

apás szülés lesz akkor apuka mikor jöhet be? mit kell neki hozni?

szülés után mennyit lehettek együtt hármasban?

nst ki csinálja?

mikor találkoztok legközelebb?

most ennyi jutott eszembe

2009. dec. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző hozzászóló kérdéseit már kihagyom, szuper választ adott :)

Engem még érdekelt, hogy milyen fájdalom csillapítókra van lehetőség. Mit ajánl? Vagy ha nélküle akarod, akkor jelezd!

Ha megborotválkozok odalent, az jó-e, vagy ők csinálják(engem ez nagyon zavart és ezért kérdeztem rá).

Miket lehet csinálni, pl. van ahol csak feküdni lehet. Van ahol, lehet sétálni, van zuhany, kád, egyéb eszközök.

Amúgy hol fogsz szülni?

2009. dec. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

beöntésről is kérdeznék? kúp vagy beöntés van?

borotválásnál ha nem csinálod meg akkor kell e borotvát vinni?

fájdalom csillapítás?

vajúdásról?

zuhanyozni lehet e?

van e labda? vagy egyéb vajúdást segítő eszközök?

2009. dec. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

van-e nyákleszívás?

mert ha van, akkor ne kérd, sokszor ez az asztma oka is meg a baba örül, h elkezd lélegezni és akkor ilyet csinálnak vele, ezt ki tisztul magától gond nélkül)


meg vannak orvosok, akik a hátára ütnek a babának, ha nem sírnak fel, ezt se hagy, ha itt ez van.


elvágják-e egyből a köldökzsínórt?

ha igen, kérd hogy várjanak vele néhány percet, mert a baba még kap ezen kereszül oxigént, mikor megszületik és néha vissza tartja alevegő vételt, mert fájó érzés a tüdejének és ez nem baj, ha van köldök zsinór, így a maga tempójában térhet át a tüdővel való légzésre nem pedig kényszerűségből, mert máshonnan nem kap oxigént.

2009. dec. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Most nemrég értem haza a szülésznőtől,nagy szerencsém van, mert egy angyali szülésznő és amiket írtatok szinte mindegyik kérdésre megadta a választ, ha nem is kérdeztem ő saját maga mondta, és a szülőszobát is megmutatta.Egyedül erről a nyákleszívásról nem beszéltünk de majd a köv. alkalomkor rákérdezek.Mégegyszer köszi lányok és mindenkinek boldog babavárást!!
2009. dec. 8. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!