Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt nagyon erős...

Terhesség alatt nagyon erős hasi fájdalom, mitől?

Figyelt kérdés
Nem rég tudtam meg hogy terhes vagyok, péntekre van időpontom a nőgyógyászhoz, de már tegnap is ma is nagyon fájt a hasam. Mitől lehet ez? Mennyek ügyeletre? Vagy fájdalom csillapító segíthet?

2014. febr. 10. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél be magnéziumot. Nekem a magnesii citrici volt a leghatásosabb, és nem is drága. Ha nem hat a magnézium, akkor hívd fel a dokidat. (Nekem azt javasolták, hogy vegyek be magnéziumot, feküdjek, és ha nem múlik akkor se akkkor menjek a kórházba.25 hetes vagyok de még mindig fájdogál a hasam.)
2014. febr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fájdalomcsillapítót tilos bevenni, fejlődési rendellenességet okozhat. (Akkor is, ha másnak nem okozott, és azt mondják, hogy szedhető.)

Ha annyira fáj, hogy nem bírod, akkor dokihoz kell menni, nem szabad várni péntekig.

Hol fáj és hogyan? Görcsöl? Vérzés/barnázás van? Ezekben az esetekbe azért kell a doki, hátha meg lehet akadályozni a vetélést.

Ha éles fájdalmat érzel, lehet, hogy nincs köze a terhességhez, akkor meg azért kell a doki, mert ismeretlen eredetű a fájdalom.


Normális a feszülés, de akkora fájdalom, amit csak gyógyszerrel lehet elviselni, nem normális.

2014. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja, és magnéziumot tényleg vehetsz be, azt 1000%, hogy nem árt, a doki is mondani fogja, hogy szedd. Nekem 2x1 Magne B6-ot javasolt. De nem kéne kísérletezgetni, hogy hat vagy nem.

Ha meg akarod tartani a babát, akkor doki.

2014. febr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!