Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Automatikusan jár a kismamának...

Automatikusan jár a kismamának az ultrahangfelvétel? Vagy kérni kell? Fizetni kell érte?

Figyelt kérdés
Mi még nem várunk kisbabát, de erre mindig kíváncsi voltam. Az egy dolog, hogy csinálnak UH-t, de minden egyes UH vizsgálatkor jár a kismamának egy felvétel is?
2007. okt. 10. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia.Èn az elsö uh-nál kértem azóta is mindíg kapok eggyet kettöt kérés nélkül.Fizetni a 3d,ill. 4D-s uh-ért kell.

25 hetes kismama.

2007. okt. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Na nálunk fizetni kell 500ft-ot egy képért ha kérsz(sima rutin ultrahangra gondolok).31hetes kismama:)
2007. okt. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Èn írtam az elsö választ.Nekem nem kell fizetni,jó,mondjuk én N.országban élek 4 éve,és itt j´rok orvoshoz.
2007. okt. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk kell az biztos legalabb 500Ft, de csak ha szeretnéd a képet!
2007. okt. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is 500 Ft egy kép.

2007. okt. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem a kezembe nyomtak egy csekket,amit előre be kell fizetni, 1500 a felvétel és 500 a kép és vinnem kell VHS kazit.

Győr, kórház...

2007. okt. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor én szerencsés vagyok, nekem a kép és a felvétel is teljesen ingyenes. De azt hiszem ez a legtöbb magánrendelőben így van.
2007. okt. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellett a képért fizetni, én voltam az "sztk"-s rendelésen is ultrahangon, itt semmiért nem kellett fizetnem, és voltam magánrendelésen is, ott magát a vizsgálatot fizettem ki, a képet ingyen kaptam.

De mindkét esetben külön kértem.

Gondolom, kórházanként és magánrendelőnként is változik ez a dolog.

2007. okt. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez, ezek szerint város függő.Nálunk Kecskeméten pl. ha kérsz sem kapsz felvételt a korházban. Itt csak a 3 ill. 4D-n adnak,természetesen pénzért. /nem kevés/

Egy 24 hetes kismama

2007. okt. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 csillacskaa válasza:
100%
Látom elég régi a kérdés,de nekem most aktuális!Ma voltam másodjára dokinál mióta babát várok..(7 hetes a magzat) Szerettem volna én is képet,habár még nem sok minden látszik,de a lényeg kivehető.Rákérdeztem,hogy van-e erre lehetőség?!Azt mondja nekem ingyen??!!Hát mit akarok én ingyen?!Végülis nem is tudtam idáig,hogy ez,hogy működik,ezért is kérdeztem meg.Nem vártam volna el,hogy ingyen megcsinája,egyébként volt nálam pénz szerencsére,de már rögtön ezzel indított.Mondom jólvan!És a képet és szívhangot is kaptam bérmentve.Ennyit erről.........
2014. szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!