Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben a Klinikára mit...

Debrecenben a Klinikára mit kell magunkkal vinni szülésre és a bent tartózkodásra magunknak és gyermekünknek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy tök jó kérdés mert én is ott fogok szülni!Szóval várom a válaszokat én is !:)

31 hetes

2009. dec. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megpróbálom nektek összeszedni én tavaly augusztusban szültem tehát valószínű lesz amit kihagyok.

Magatoknak: köntös, 2 papucs, bögre, evőeszköz, alsónemű, hálóing, de ezt bent is adnak, csak ha valaki ragaszkodik a sajáthoz. Érdemes a wc ülőkére ezt a papírborítót venni (dm.be kb 200 ft, elég 1 csomag belőle), jó nagy, vastag betét, ezt is adnak, de legyen nálatok, biztos ami biztos, törölköző, tisztálkodó szerek. Más nem jut eszembe. A babát teljesen ellátják, de popsitörlőt érdemes vinni, mert azt nem adnak, egyébként Libero pelust használnak, úgyhogy a pelu ügy megoldva. Popsikenőcs ilyesmi sem lesz, de azt a 4 napot szerintem anélkül is kibírja a bébi. Szerintem ennyi... ti még úgyis tesztek hozzá szerintem :). Könnyű szülést!

2009. dec. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is ott fogok szülni:) Ahogy olvasom nem változott semmi, 6 évvel ezelőtt is így volt az első babámnál:) Könnyű szülést nektek! Remélem hamar vége lesz a látogatási tilalomnak,ami most van:(
2009. dec. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!