Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első három hőnapban milyen...

Az első három hőnapban milyen vitamint, étrendkiegészitőt szedtek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Teherbeesés előtt 3 hónappal váltottam a sima multivitaminról terhesvitaminra, Elevitre. A terhesség alatt végig szedtem, és most is szedem, szoptatok.
2014. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ami nagyon fontos az a folsav és a magnézium ha görcsölsz. A terhesvitamint vagy szeded, vagy sem.
2014. febr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Folsavat szedtem és Hipp Natalt ittam.
2014. febr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Folsavat + magnéziumot a legelején, aztán Matruellet.
2014. febr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gravidát előtte és folyamatosan szedem most is.


Magne B6-ot szedek hasfájásra. Az elején a 12. hétig szedtem folsavat. Meg a dokim írt fel progi pótlást, duphastont. 12. hétig szedtem. Azóta sem szedek mást, ezt a kettőt: Gravida, Magne B6... Meg ha legyengül az immunrendszerem, szedek egy kicsivel több C-vitamint.

2014. febr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elején Elevitett szedtem de váltottam mert mindennapos szedéstől szorulásom lett ezért lecseréltem. Folsavat szedtem és Hipp Natalt iszom helyette és mellé a Kalcium + C vitamin. 14hkm
2014. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elevit napi 1, magnerot napi 2
2014. febr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teherbeesés előtt 3 hónappal kezdtem el szedni az Elevitet, amit kb. 12 hetes koráig szedtem. Sokan mondták, hogy az Elevittől és egyéb terhes vitaminoktól nagyobb babák szoktak születni, ezért inkább az étrendemmel viszem be a vitaminokat. Jelenleg pedig vasat szedek és kálciumot, mert néha begörcsöl a lábam.
2014. febr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teherbeesés előtt Gravidát szedtem pár hónapig. A pozitív teszttől viszont Femibion 800-at, ez külön az első 3 hónapra van kifejlesztve, ezt írta elő az orvosom. Azóta visszatértem a Gravidára, de csak heti 2db-ot veszek be belőle.
2014. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!