Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy 20 éves anyánál a...

Igaz, hogy 20 éves anyánál a született betegségek esélye 1:1300-hoz?

Figyelt kérdés
2007. okt. 11. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az arányszámokat nem ismerem, de azt tudom, hogy minél fiatalabb az anyuka (na persze bizonyos ésszerű keretek között!) , annál kisebb az esély rá, hogy a babája valamilyen betegséggel szülessen. A beteg baba esélye a korral nő, de ez nem azt jelenti, hogy akkor gyorsan szülni kell, mert később nem lesz egészséges gyerekem!
2007. okt. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Az arányokat én sem tudom, de ha odafigyelsz az étrendedre, sokat sétálsz a friss levegőn akkor nem kell aggódnod. A korod megfelelő!

Bár tény, és sajnos sokan nem tudják, hogy azoknál a kismamáknál akik fiatalon bármilyen drogot, fűt kipróbáltak, nagy a károsodás veszélye, még akkor is, ha a terhesség alatt nem szedett semmit. Sajnos ezt a mai fiatalok úgy gondolják, hogy bőven elég, ha babatervezésnél leszoknak.

Bocsi kicsit eltöprengtem.

Szóval légy vidám és élj egészségesen! Gratula! 6 hetes kismama

2007. okt. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia,

én 1:1800-hozt olvastam,de ha beirod a googlbe hogy génklinika,és az istenhegyit kiválasztod akkor ott pontosan fenn van,de elég kicsi a valószínűsége.

2007. okt. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!