Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » E coli virust találtak a 26...

E coli virust találtak a 26 hetes ceten. Elfelejtettem megkérdezni, hogy a férjem is elkaphatta? Őt is kellene kezelni, volt már nektek is ilyen?

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt, bár pont terhesség előtt. Kezeljétek ki, mert koraszülést okozhat felszálló bakteriális fertőzés.
2014. febr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nálatok a párodat is kezelték?
2014. febr. 14. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Az E.coli nem vírus,hanem baktérium.
2014. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem végig volt, nem sikerült kikezelni. A doki nem nagyon aggódott, azt mondta, hogy amíg zárt a méhszáj, addig nem megy fel semmilyen fertőzés. 38 hetesen szültem, lehet, hogy ennek is köze volt hozzá.
2014. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt,mást is találtak,én betadine kúpot kaptam,a férjemet nem kezelték,annyit mondtak,hogy óvszerrel védekezzünk,de mivel az elején véreztem,így az egész terhesség alatt nem szexelünk.Most újra levették 36 hetesen a kenetet és a doki azt mondta,hogy ha talál is valamit,csak a szüléskor lesz kezelve,nehogy kikezelje és utána szülés elött legyen megint valami.Remélem nem lesz gond.
2014. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Mondjuk mi sem voltunk együtt a férjemmel terhesség alatt, mert én is véreztem az elején, nem mertünk kockáztatni. Ennek ellenére nem múlt el az e.coli.

Ne aggódj utolsó, ettől függetlenül egészséges babám született, pedig emiatt az egészet végigparáztam.

2014. febr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!