Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezhet olyan eset, hogy 10...

Moncsibri kérdése:

Létezhet olyan eset, hogy 10 hetes magzat 6 hetes méretekkel rendelkezik? Vagy nincs ilyen? A magzat rendesen fejlődik, van szívverés és növekszik.

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
10 hetesen 6 hetes méretekkel? Hát amennyiben nem középidőben,hanem később fogant,akkor lehet hogy kisebb a számított koránál,de azért 4 héttel...ezt elég nehéz elképzelni.Nem nagyon hallottam még ilyet.
2014. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a ciklusaid milyen hosszúak? előfordul hogy később fogan, a ciklus vége felé (főleg hosszabb, 35-45 napos ciklusoknál), és fiatalabb 1-2 héttel az utolsó mensitől számított koránál. Egyébként ebben az időszakban még a nagy méret különbségekkel sem kell foglalkozni, van hogy egy-két hétre megáll a fejlődésük és nem nőnek, de szépen behozzák magukat.

velem is így volt, egyébként a mai napig kisebb a koránál egy héttel a babóm

2014. febr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat! A teljes történet az, hogy 30-32 napos ciklusaim vannak. Időben meg is jött a mesim, az orvos így is számolt.. És így teljesen jók az adatok. Csak én lehetségesebbnek gondoltam a 3 héttel korábbi teherbe esést. És azért kérdeztem, hátha hallok más tapasztalatot. Ha úgy lenne, ahogy gondolnám, akkor későbbiekben előjönne az ultrahangon, nem?
2014. febr. 19. 22:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ha amúgy minden oké, növöget, fejlődik és ver a kis szíve, akkor az orvosnak lesz igaza a fogantatással kapcsolatban. Sosem lehetetlen, hogy megfoganjon egy baba, spontán peteérés esetén simán lehet akár közvetlen mensi előtt is, lehet, hogy nálad is ez történt :) Gratulálok :)
2014. febr. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez kizárt, tuti, hogy a dokinak van igaza.
2014. febr. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a 12. héten szoktak végleges terhességikor megállapítani mert ebben az időszakban még nagyon változó a fejlődés üteme. Ha ott minden rendben lesz ne aggódj, akkor se ha ott esetleg még pár miliméterrel kisebb, az én babóm 6.5 mm volt a 12 hetesen, de volt akinek már 9 mm...ezek a méretek nem befolyásolják a további fejlődést a lényeg hogy egészséges legyen.
2014. febr. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Utolsó: Neked, hogy ilyen kicsi volt a babó, aztán behozta a lemaradását? Vagy végig kisebb volt?
2014. febr. 20. 12:22
 8/10 anonim ***** válasza:
most egy héttel van elmaradva a korától, de ez attól is lehet hogy a férjemmel mindketten nagyon alacsonyak vagyunk. azt mondta a doki nem gond, akkor sem ha nem hozza be magát, maximum kisebb lesz pár centivel az átlagosnál de ezt észre sem lehet venni. max még aranyosabb lesz tőle :)
2014. febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:) Az biztos. További boldog babavárást és jó egészséget! :)
2014. febr. 20. 12:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem mensi alapján 9+2 lettem volna, de uh alapján modositottak 8 hetesre.
2014. ápr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!