Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vkinek tapasztalata a discolor...

Vkinek tapasztalata a discolor terhes tesztről?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csináltam kétszer is ilyet, bár nekünk már van egy gyerekünk, mi nem tervezünk, csak egyszer fogamzásgátló mellett 2 hónapig nem jött meg a vérzésem, így akkor csináltam egyet, meg most nem rég elég rövid ideig és kevés mennyiségű vérzésem volt, így biztos ami biztos alapon csináltam, de mivel nem voltam terhes, így negatív lett mindkettő. Szóval mi a nem tervezők táborában vagyunk, védekezünk és védekeztünk mindig is rendesen, csak azért ilyen helyzetekben biztos, ami biztos alapon én azért tesztelek.
2014. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem is ilyen a probléma, hogy két nappal előbb is jött meg és ma reggel már semmi nem volt.(18-án jött meg).viszont görcsöl a hasam.csináltam egy ilyen tesztet de annyira halvány a második csík, hogy ott sincs szerintem.mindig normálisak voltak a ciklusaim,nem volt gond
2014. febr. 20. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!