Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » NST vizsgálat során a méhössze...

NST vizsgálat során a méhösszehúzódásos görbén milyen értékek utalhatnak arra hogy közel már a szülés időpontja? A burokrepesztést hogy kell elképzelni? Mit csinálnak pontosan? 37+2 km

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

A méhösszehúzódásoknál ne nagyon menjen le a 0 értékhez a görbe, minél több, minél hosszabb, minél erősebb, magasabb értékű fájások jelzik, hogy közeleg az idő. (nekem az első gyereknél közvetlenül szülés előtt végzett ctg alapján azt mondták, hogy még nincs itt az idő, és 4 óra múlva a kezemben volt a fiam...)

A burokrepesztés fájdalmatlan művelet, egy hosszú tűvel beleszúrnak hüvelyen keresztül a burokba. Olyan, mint amikor egy lufit kipukkasztanak.

2009. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
AZ utolsó alkalommal, ami a héten volt 40-től kezdődött szinte az összes, elég sűrűek voltak a görbék, egyenes vonal semmi és kb. 60-ig emelkedtek. Valaki azt mondta, hogy 80-nál már esélyes lehet a szülőszoba... Igaz lehet ez? Az utolsó előtti alkalommal szinte nem volt semmi, egy hét alatt lett 40-60.
2009. dec. 10. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a múlthetin volt,hogy felugrott még a 100.ig is.Ma meg semmi mozgás nem volt a görbén.Aztmondták ez nem jelent semmit.38 km
2009. dec. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem írók írták az a jó, ha magasan megy az alsó görbe és vannak benne kiugrások.

Nekem is azt mondták, hogy csak jóslók, közben rendes 5 percesek voltak és szivárgott a vizem is.

2009. dec. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!