Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok. Érdemes még...

33 hetes vagyok. Érdemes még 4D-s UH-ra mennem? Nagyszülőknek szeretnék karácsonyra fotót az unokáról!

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem erdemes,en voltam :-( .32+4 naposan es csak 2D-s kepet tudott mutatni,meg leellenorizni minden szervet,de se kep,se video annyira nagy volt mar :-(
2009. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 33 hetesen voltam és az első 2 percben pont be tudta fogni az arcát és nagyon jó képeket csinált. utána viszont már nem láttuk egyben az arcát meg semmit mert nagyon nagy volt már. Szóval lutri az egész. Nekem azt mondta előtte az ultrahangos, hogy megpróbáljuk a 4D-t, ha nincs szerencsénk 2D lesz belőle. Szerencsénk volt és kaptunk két nagyon jó képet.
2009. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes menned 4D-re, mert a baba ebben az időben már elég nagy a magzatvíz meg egyre kevesebb, ez utóbbi pedig elengedhetetlen a jó 4D felvétel készítéséhez (ezért is ajánlják a 28-30. hét közötti időszakot, mert akkor van a legtöbb magzatvíz).
2009. dec. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én voltam, sajnos csak a feje éppen hogy belefért, de alig látszódott, mert már teljesen be volt fordulva a szülőcsatornába. A dokim azt mondta, hogy a 29. hétig látszik rendesen az egész babó.
2009. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!