Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes terhes vagyok. Feszül...

4 hetes terhes vagyok. Feszül a mellem, fáj a derekam és az alhasam néha tűszúrásszerűen. Ez normális?

Figyelt kérdés
2007. okt. 11. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj ez teljesen természetes.Így fogod még érezni egy darabig!Sok sikert a picihez!!!!
2007. okt. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 hetes vagyok, és a derékfájást leszámítva egyet érzek veled. Fáj a hasam , a mellem feszül, és néha nehéz a gyomrom. Igen,ez normális, azt modják, nő a méh.-)

Sok sikert

2007. okt. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is így kezdődött, feszült és nyilalt a mellem, a derekam majd le szakadt és a hasam alja is fájt, olyan volt, mintha meg akart volna jönni, de nekem nem tartott sokáig kb. 1 hét múlva elmúlt. A alhasad azért fáj, mert tágul a méhed.

Gratulálok a babádhoz! (10. hetes kismama)

2007. okt. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Gratulálok a babához!Teljesen normális amit érzel!Én már a menstruáció kimaradása előtt éreztem ezeket a tüneteket, most 8 hetes vagyok, de még mindig megvannak. A méhedet tartó szalagok nyúlnak és ezért érzed a "szúrásokat".
2007. okt. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!