Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hüvelyi folyás a terhesség...

A hüvelyi folyás a terhesség hányadik hetétől jellemző?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a legelejétől 4-5. hét van. Hol fehéres hol színtelen, de elég bő.
2014. febr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem semmiben nem különbözött a terhesség előtti vagy utáni folyásom a terhesség alatti folyással. De van, akinél ez bővebben megmutatkozik a terhesség alatt, de igazából szerintem ez egyénfüggő, hogy kinek mikor.

És nem is mindig a terhesség okozza a nagyobb mennyiségű folyást, terhes kismamák sokszor érzékenyebbek a fertőzésekre és több esetben fertőzés okozza a nagyobb folyást, ami orvosi ellátást igényel ilyen esetben, még esetleg akkor is, ha éppen más, kellemetlen tünet nem jelentkezik. Mert jobb idejében elkapni és kezelni egy fertőzést, mint mikor már gyulladást okoz.

2014. febr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb. a 4-5. héten, amikor még nem is tudtam, hogy terhes vagyok, erős vizes jellegű folyásom lett. Ez jópár hétig megmaradt, aztán elmúlt és átváltott egy krémszerűbb, szokványosabb folyásra, ami szinte végig elkísért. Talán mostanában kevesebb. Amúgy semmiféle fertőzésem sincs. 35 h km
2014. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kb. az 5. héttől volt. Nekem nem nagyon volt előtte jellemző a folyás, így elég feltűnő volt utána, hogy ilyen bő lett.

A hormonok okozzák a fokozott folyást, így védi a fetőzésektől a hüvelyt és így a terhességet.

2014. febr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a terhességem előtt bő folyásom volt. Mikor terhes lettem alig volt. Majd a 8. hét körül ismét megjött rendesen. Most elég bő folyásom van. Kicsit zavaró, de ha úgy van, egy vékony betéttel korrigálom a helyzetet :)


22 hkm

2014. febr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!