Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha megcsináltattam a kombinált...

Ha megcsináltattam a kombinált tesztet akkor is kell AFP-re menni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem "kell", én azért elmennék.
2014. febr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

én úgy tudom, hogy az AFP kötelező (nekem kérte a doki kombinált mellé is - ez magánrendelés és idén történt).

tehát - amennyiben szeretnél anyasági támogatást - el kell rá menni.

2014. febr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy az anyaságinak nem az AFP a feltétele, hanem hogy legyen négy pecsét a kiskönyvben. (Nekem szülésig volt kb 12, pedig az utolsó 3 ctg-re már nem mentem)

Egyébként az AFP még a kötelezők közt van? Azt hittem már kivették. Akkor ezek szerint majd csak most fogják.

2014. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mikor én mentem a 18-20 hetes genetikai uh-ra, mielőtt behívtak volna az asszisztens elkérte az AFP leletemet. Anélkül nem csinálták volna meg, de ez ki is volt írva az ajtóra.
2014. febr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi...
2014. febr. 24. 11:38
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
így igaz, a pecsét a feltétele, csak afp nélkül nem pecsételnek, így értettem (legalább is nálunk nem)
2014. febr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is csináltattam kombináltat, a védőnő és az orvos is azt mondta, hogy nem kell menni afp-re. A doki azt mondta semmi értelme, ne menjek, a védőnő meg azt, hogy ha nagyon akarok elmehetek, de nem kell, ultrahangon nem kérték, nem kérdezték.
2014. febr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy kötelező az afp. Nálunk a 18-20 hetes uh-n kérik is az eredményt.
2014. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!