Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyton éhes vagyok, adtok...

Folyton éhes vagyok, adtok pár tippet, mit egyek?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok. Hízás nem érdekel, eddigi terhességeim alatt sem híztam sokat. Viszont állandóan éhes vagyok, ha nem eszem, émelygek, és már nem tudom kitalálni, miket tartsak itthon.
2014. febr. 25. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Háztartasi keksz, gyümölcs. Nekem ez vált be.
2014. febr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én háztartási kekszet lekvárral ettem.na attól nem voltam éhes :D
2014. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én a terhesség elején gyomorégős voltam, és gyakorlatilag állandóan ennem kellett, hogy felszívja különben nagyon fájt a gyomrom. Korpás keksz, háztartási keksz - ezekkel próbálkoztam étkezések között, hogy még se hízzak sokat azért. Tejet is elég sokat ittam - ezt gyomorégés esetén ajánlom is. Illetve mindig tele volt a hűtő banánnal és ha nem voltam jól, ettem egyet, napi 2-3 banán simán lement :) egyébként a 8. hétig kb. 4 kg-ot azért sikerült híznom....de most ne ezzel foglalkozz, mindent ehetsz most, amit kívánsz, még 2-3 hét és túl leszel ezen az időszakon, utána már jobban beveszed az egészségesebb, zöldséges ételeket is.
2014. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lcs ***** válasza:
kölesgolyó,buláta - utána víz :)
2014. febr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!