Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+6 nap,24 mm petezsák,5,6 mm...

7+6 nap,24 mm petezsák,5,6 mm embrió, szívhang nincs. Vélemény?

Figyelt kérdés

Mensi szerint vagyok 7+6 napos, biztosan pé-kor (pontosan 38 napja)fogant a picur. Az orvos szerint a baba a 6. héten elhalt, mert a méretéhez képest a petezsák és a szikhólyag is nagy. Keringést és szívhangot nem észlelt, javasolta a terhesség művi befejezését. Reménytelennek tűnik, de én még nem adtam fel.

Járt valaki hasonlóan? Nem lehet, hogy az orvos mégis téved?



2014. febr. 26. 22:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj másikhoz is! (Én mondom, nem várnék 2 hetet, mikor nálunk most a szívhanggal volt gond, akkor 3 napot "kaptunk" ha addig jobb lesz, akkor oké, ha nem... 3 nap az hosszú idő egy embrionak.)Majd írd meg mi lett!

Azért drukkolok! 8-)

2014. febr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ma voltam ellenőrzésen, még mindig nincs szívhang. Az embrió sem fejlődött, a petezsák mérete viszont megfelel a 8+5 napnak. Nem értem, mi lehet a gond, csináltak vérvizsgálatot, a hormonszint tökéletes, szervi problémám nincs. Egy hét múlva lesz a missed ab műtétem :(
2014. márc. 4. 20:36
 13/15 anonim ***** válasza:
Óh :( Azért műtét előtt nézesd még meg. Kitartás!
2014. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Szia!

Én 4 orvost jártam végig hasonló gonddal. Mivel pontosan nem tudom mikor menstruáltam ezért nem tudjuk pontosan megmondani hanyadik hétben járok/jártam csak a méretek alapján.

Február első hetében volt az első + tesztem, onnantól kezdve csak egy üres növekvő petezsákom volt. Az első 2 dokitól megkaptam a beutalót Misseb ab-ra (itt kb 12-16mm-es volt a petezsák). Átmentem egy másik dokihoz aki adott még egy hetet. A következő héten már volt egy 5mm-es embryo gyenge életjelekkel (6. hétre mondták a státuszt). Rá 2 hétre a kontroll UH-on már nem volt életjele, így megkaptam ismét a Missed ab-t. Tegnap volt a műtétem. A műtétet megelző UH vizsgálat azt mutatta, hogy 30mm-es a petezsák, de az embrio már fel is szívódott.

Nekem a doki akkor azt mondta, hogy a növekvő petezsák önmagában nem jelent semmit.

Magamból kiindulva azt javaslom keress fel másik dokit is, mert több szem többet lát, és talán ha több orvostól hallja az ember ugyan azt akkor megnyugszik a lelkivilága, hogy megtett mindent és ez már biztos.

Szerintem ha már van embryo, akkor annak életjelének is kellene lennie.

2014. márc. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Sziasztok!

Sajnos reggel spontán elvetéltem. :(

A kórházban már semmit sem láttak uh-n, csak szövet törmeléket.

Nem kaptam se gyógyszer se semmi. 5-10perccel a vizsgálat után hazaküldtek :(

2015. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!