Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Femibion vasról szeretnék...

Femibion vasról szeretnék kérdezni?

Figyelt kérdés

Lassan két hete szedem, napi 3 kapszulát, mert a laborom alapján vashiányos lettem. Most vagyok 27 hetes.

Viszont egyre rosszabbul vagyok, már a napi teendőimet és alig bírom ellátni, annyira fáradékony vagyok. Ez most azt jelenti, hogy nem használ nekem ez a készítmény, vagy csak még nem telt el elég idő, várjak még? Gyakran szédülök is a gyengeség mellé már az utóbbi napokban. Az orvos azt mondta jó szokott lenni ez a készítmény, ezt akkor mondta, mikor elkezdtem szedni, de akkor még nem éreztem semmit. Árthatok a babának, ha még 3 hétig húzom így?



2014. febr. 27. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Napi 3 kapszula nem sok?

Nem vagyok orvos,de a terhességem elött vashiányos voltam...mikor megtudtam hogy babátvárok elkezdtem szedni az elevitet/napi 1 + vasat/napi 1!!!Semmilyen ehhez hasonlo mellékhatásom nem volt..

A vérképem alapján már nem vagyok vashiányos..Szedsz terhesvitamint?

A vérnyomásod?vércukor?Nem mondtad az orvosnak a panaszod?

Én a Te helyedben csökkenteném a napi 3at :( De mint mondtam nem vagyok orvos...menj el hozzá/vagy hivd fel és mondd el neki hogy ez van..

2014. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!