Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes kismama vagyok és...

9 hetes kismama vagyok és elkaptam valamilyen fertőzést. Az orvos adott Klion kúpot, de arra az van írva, hogy a terhesség első harmadában nem alkalmazható. Ha nem használom, akkor a méhemre is elterjed. Mennyire árthat a kúp a babának?

Figyelt kérdés
2007. okt. 12. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A doki tudja mit ad neked,hidd el nem akar neked rosszat.Minden gyógyszerre rá van írva,hogy terhesség alatt nem ajánlott.Ha a fertőzés tovább terjed,elvetélhetsz.Gratula a babádhoz!12 hetes kismama
2007. okt. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Támogatom az előttem író tanácsát! Ne aggódj, mert az

orvosod tudja mit csinál!6 hetesen nekem is felírta,

másnap már korán reggel zörgettem az ajtaját, hogy

terhesség alatt nem szedhető Klion. Ő mosolyogva,

elnézően megnyugtatott, hogy tisztába van azzal, hogy

állapotos vagyok!A babádhoz gratulálok!

2007. okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De azért ugye tudta az orvos, hogy babát vársz? Jó, ez hülye kérdés, hiszen egy nőgyógyász ezzel rögtön tisztában van, ahogy megvizsgál, de azért gondoltam, megkérdezem. Amúgy a legtöbb gyógyszeren tényleg rajta van, hogy terhesen nem használható, de az orvos minden esetben mérlegeli az előny-hátrány arányát. Azért azt jó ha tudod, hogy az orvosoknak kötelességük elsősorban az anya érdekét szem előtt tartani, és ezek után nézik a magzat érdekét is.
2007. okt. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!