Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más kismama is kisebbnek...

Más kismama is kisebbnek látja magának a pocakját?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés :) De feltettem ide egy képet szinte mindenki 32 hetesnek tippelt. Magamnak mindig kicsinek látom. 29 Hkm

2014. febr. 27. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Nem teljesen mindegy.
2014. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez ám a válasz...

Nem értem, miért kell írni, ha az ember nem akar válaszolni... Mindegy.

Én jelenleg 21 hetes kismama vagyok, és sokan azt mondják, hogy nem venni észre, hogy félidős elmúltam. Én sem látom nagynak a pocakom, úgy pont megfelelőnek tűnik.

2014. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nehogy foglalkozz azzal,h mások mekkorának ítélik. Nekem folyton vagy azt mondják,h "jó nagy hasad van, ikrek?" vagy "csak ekkora, alig látszik". Normális reakció nincs is. Én meg ideálisnak látom :)
2014. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az. Én nem látom ideálisnak :) kicsinek látom. Köszönöm a normális válaszokat
2014. febr. 27. 20:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is kicsinek látom a sajátom, szerintem normális, eleve ugye te mindig fentről látod :)
2014. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én túl nagynak látom az enyémet :) 12khm
2014. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon kicsinek láttam az enyémet. :) Amikor jártam szülésfelkészítőre ott az orvos megkérdezte hogy ki a legidősebb? Egy 28 hetes kismamára tippelt, akkor én már 35 hetes voltam :)
2014. febr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem meg túl nagy, mások is ezt mondják, meg magamnak is így látom. 26 hetes vagyok, de simán 30 felülinek néznek a kollegáim, vagy ikreknek nézik. fáj is rendesen már most a hátam! :S
2014. márc. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!