Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes kis mama vagyok már...

22 hetes kis mama vagyok már el kezdet mozogni a baba 18 hetesen és mindenap érzetem hogy mozog . Ma még nem érzetem nem lehet-hogy nem él már a baba?

Figyelt kérdés
Tegnap el mentem egy ünepségre és nem kényelmesen öltöztem amikor fel öltöztem akkor még kényelmesnek tünt, mikor el mentem és ott voltam akkor már el kezte szoritani a nadrág a pocakomat, lehet hogy el nyomta? Nagyon félek . Tudom hogy hülye kérdés de elsö babám .
2014. márc. 1. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj e miatt, de valakit hívj fel pl háziorvost, vagy a 104-et és segítenek.
2014. márc. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jézusom hogy juthat ilyen eszedbe. Azért mert egy napig nem mozog, én ugyanennyi idős vagyok és én sem érzem minden nap. Ne is gondolj ilyenekre :)
2014. márc. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, ne izgulj, még pici a babád, van helye elbújni a pocakodban, befelé fordul, lustább napja van, lehet bármi. :-) Én 38 hetes kismama vagyok, egész nap pakolásztam takarítottam, mert a férjem festi a házat, így a kislányom egész nap aludt a pocakban, mert elringattam :-) Most kezdi aktivizálni magát, pedig hidd el, hogy akkora, hogy nem tud elbújni, mégsem éreztem egész nap mocorogni. :-)

Nyugi, minden rendben van.

Boldog babavárást.

2014. márc. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!