Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesek vagyunk, szinte...

28 hetesek vagyunk, szinte 2-3 orankent tancol a kismano es en bepisilek. Ejjelre mostmar csak a pelus a megoldas, vettem egy csomaggal de valahogy nem tudom a parom elott viselni. Hasonlo gondok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

"28 hetesek vagyunk"


A víz ki ver ettől a mondattól!!!!


Más:


Barátnőm anyukája mesélte, hogy amikor terhes volt, akkor a barátnőm a hasában úgy megrúgta a húgy hólyagát, hogy összepisilte magát! :) Úgy hogy tudom hogy van ilyen!

De te minden alkalommal bepisilsz???Jajj szegény.. :(

Nekem szülés után volt olyan vérzésem hogy tényleg pelenkát kellett hordanom..nekem nem volt ezzel problémám..ez egy ilyen időszak..nem értem miért nem bírod viselni a párod előtt???Ha már gyereket vállaltatok akkor ezek a dolgok ne legyenek már cikik!!!!

2014. márc. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, miden kiss mozdulat egy par csepp. Nem csak a parom a baj, a munkahelyemen se nagyon nem jon be.
2014. márc. 2. 14:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki az intimtornát, terhesen is lehet!
2014. márc. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
minél elöbb menj intimtornára. egyik baráétnöm világ életében becsurgatós volt nevetésre, tüsszentésre. A terhesség elejétöl sulyosbodott a dolog. Az elsö hetekben elkezdett járni intim tornára, az egész terhesség alatt nem volt ilyen gondja söt azóta sincs mig elötte 26 évig szenvedett vele. Már 3 éves a fia.
2014. márc. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ket naponta jarok tornara, van egy 15 perces intim torna resze is a gyakorlatoknak de sajni ez nalam nem jott be.
2014. márc. 2. 14:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
külön intim tornára menj az nem 15 perc és naponta többször kell otthon is végezni a gyakorlatokat. AZ hogy két naponta 15 percet csinálod semmit nem ér.
2014. márc. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
En mar bocsi nem voltam / vagyok becsurgato , pontosabban nem voltam, most csak ugy egyszer csak ... ma delben minden szep minden jo a baratnom megsimogatta a pocimat es kozbe en bepisiltem de neki ne arultam el o is babat var, jobb ha nem tudja
2014. márc. 2. 15:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

:)

Hat olyan volt a Fiammal, hogy ejjel nagy pocakkal aludtam egyszer csak keltem, hogy buli van a pocakban, ereztem, hogy ki tudnek menni pisilni, de ha kimegyek ki is megy az alom a szemembol... Visszaaludtam es arra keltem hogy rugja a holyagom, ejszakai agynemuhuzas volt... :)

A vegefele meg csak szimplan a holyagommal focizott es valamennyi jott... De ilyen bepisiles sose volt mint Neked!


Ez igencsak inkontinenciqa mar nalad es nem csak becsurgas...

Ha erzed, hogy kell pisilni rogton mesz vagy tartogatod? Mert ugye az is vezethet idoskori inkontinenciahoz (csak ez neked eleg koran jon ki...)

Intim tornazhatsz, de nem a kismamis 10 perc 2* hanem a rendes intim torna!

2014. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
29 hetes vagyok és nem merek tüsszenteni :) És mikor pisilnem kell azonnal menni kell. Nem ugy van nint eddig h fokozatosan egyre jobban kell hanem vagy egyböl megyek vagy bepisilek. Ez a terhességgel jár szerintem
2014. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az intimtorna nem nagyon segít, a legésszerűbb megoldást választottad! Keresd fel az orvosod, erre a problémára írhat fel pelenkát, úgy sokkal olcsóbb lesz. Ne szégyelld a férjed előtt, nem tehetsz arról, hogy bepisilsz. Nem te vagy az egyetlen, csak a legtöbb kismama nem meri bevallani, ha vizelettartási gondjai vannak. Én is pelenkát hordtam az utolsó hetekben, és szülés után is még kb. 2 hónapig, mire rendbe jöttem. Tudom, mit érzel.
2014. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!