Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen mitől görcsölhetek?...

15 hetesen mitől görcsölhetek? Vérzés nincs mellette, de a görcsök erősnek mondhatók. Dokim nospát ajánlott+fekvés, de fekve rosszabb.

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szedsz magnéziumot?
2014. márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az elején szedtem, de abbahagytam, nem is görcsöltem idáig nagyon, most olyan hirtelen jött. Pezsgőtabit ittam.
2014. márc. 2. 17:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Magnéziumot szedj, az szerintem többet ér. Én napi 3000 mg-ot veszek be a görcsök miatt
2014. márc. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor kezd újra. Magnerot, Magnesi citriti vagy Sanofi-s Magne B6. Napi min. 4 szem.
2014. márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En is napi 3000 szedek. En 15 hetesen korhazba is kerultem a gorcsok miatt, nem jatek. Szedd a magneziumot, nekem azota jobb.
2014. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként teljesen abnormális, ha ennyi idősen az átalakulás miatt görcsöl a méh? Vagy miért ennyire veszélyes? Vetélést is okozhat? Ma is görcsölök, csak így délután, a köldökömtől jobbra, néha meg a hüvelyemben érzem, vagy a derekamban. Ez mitől lehet? Szerdán megyek dokihoz, gondolom, ő is a magn.ot ajánlja majd. A lepényem elöl mélyen tapad, attól iis lehet görcs?
2014. márc. 3. 16:48
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves 5ös! mesélnél ezekről a görcsökről?
2014. márc. 3. 16:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Sok nő görcsöl terhesség alatt, de úgy tudom, a gyakori keményedés okozhat magzatburok repedést, vagy szülésindulást.

Ha jól tudom, elől, mélyen tapadó lepénynél még jobban kell figyelni a görcsökre, ismerősömnek azt mondták,hogy ha görcsöl egyből menjen be a kórházba (neki is elől, mélyen tapadó méhlepénye van)

2014. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!