Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35+4 hkm vagyok, eddig nem...

35+4 hkm vagyok, eddig nem tudtuk meg a babánk nemét van rá esélyem most a 36hetes UH-n? A ti babátok is ilyenkor már kevesebbet mocorgott?

Figyelt kérdés
Ha nem tudjuk meg babánk nemét sem gond mert első lesz és csak hab a tortán lenne a szüléskor :) De mégis érdekel van-e rá lehetőségem? :) /3-4Dsre nem jutottunk el/ És úgy érzem babám jóval kevesebbet mozog-mocorog. Inkább ki-ki "nyomja, tolja" magát és kellemetlenebb. /Gondolom mivel nagyocska és neki is kisebb a helye?!/ Köszönöm :)

#36 hetes UH #kevesebb babamozgás
2014. márc. 3. 07:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy hülyén hangzik, de én ultrahang előtt egy nappal, este úgymond beszélgettem a babámmal. Elmondtam neki,hogy miért megyünk ultrahangra, és megkértem,hogy mutassa meg magát mostmár, mert tudni szeretnénk, hogy milyen színű dolgokat vegyünk neki. Másnap mutatta magát, 100%-ra mondta a doki,hogy kislány. Előtte mindig takarta magát. Hogy most ez egy véletlen egybeesés-e vagy sem azt nem tudom :)
2014. márc. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy :) Én is beszélgetek vele sokat, minden nap szinte, hogy most már jó volna tudni /bár mindene meg van igen unisex színekben/ :) Aztán apukája is esténkét hozzá bújik hasamhoz és beszélget vele, hogy mutassa meg mije van mert azért jó lenne tudni :) Boldog anyaságot kívánok!!! :)
2014. márc. 3. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!