Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes terhesen mit tegyek...

22 hetes terhesen mit tegyek h. ne legyenek ideg rohamaim?

Figyelt kérdés

22. hetbe léptem. Eddig is elsirtam magam könnyen ha valaki ugy szolt hozzám.

De most ez már sok... A hugommal folyton vitázunk. Folyton rám akarja eröltetni az akaratát .. és ezt már nem birom!!

Ma is lekiabált a semmiért.... és kibuktam. Leordibáltam... szinte ideg rohamot kaptam...üvöltöttem.

Most h.lenyugodtam aggodom h.baja lehet a babának. Jajj mit tegyek?? Ez igy naon nem fog nekem menni..kezdek depresszios lenni

segitsetek


2014. márc. 3. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
költözz el onnan...
2014. márc. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a babának ettöl nem lesz baja. a hugoddal meg ülj el megbeszélnia dolgot, tartsa tiszteletben az akaratodat, ö sme örülne ha te dirigálnál neki. ha nem érti meg kicsit hanyagold atársaságát. Ettől még nem lesz senki depressziósm csak érzékeny vagy.
2014. márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mit keres a közeledben folyton a húgod?

Együtt laktok?

Ha nem, akkor nem kell folyton hagyni, hogy a nyakadon lógjon, nem vagytok ti házasok. - nyilván értem ezt arra, hogy ha nem jó a kapcsolatotok.


Engem anyám - ugyan ezzel a mindent rád akarok kényszeríteni magatartásával borított ki régen, és borítana ki ma is, ha nem váltottam volna: évek óta csak egy hónapban kétszer találkozom vele.

Így nincs ütközés.

Aki így kiborít, azt el kell kerülni, - pláne terhesen.


Próbáltam anyámmal beszélni szépen természetesen, de ő nem érzi, hogy én nem ő vagyok. Nem érzi a határokat, hogy amit ő akar, azt lehet, hogy én, egy külön álló ember, felnőtt lény, nem úgy akarom. Hát mivel nem érti, így jobban kerülöm, ennyi.

2014. márc. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nekem 3*2 magne b6-ot kellett szednem a gorcsok miatt de ez nyugtatihatasu is en vakahony nem igazan tudtan felidegesiteni magam semmin! szedj. magneziumot nem kapsz idegbajt!

sok sikert es jo egeszseget!

2014. márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A férjemmel.anyumékkal lakunk. Külön bejáratu lakásban. A párom már összeveszett a hugommal h.álítsa le magát... de azota se történt változás...

Én akármit csinálok... a hugom csak hisztizik és most a párom miatt cirkuszol h.milyen szemét vele... eddig meg én voltam a bolond. Mind1 csak cseszegessen.

2014. márc. 3. 15:58
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja, a magnézium jó ötlet.

Lakás különbejáratú, húgodnak megmondod, hogy "nincs meghívva", köszönöd, de nem kérsz látogatót, egyedül óhajtasz lenni.

Muszáj az embernek a sarkára állni, ne légy már áldozat.

Tudod, hogy azzal csinálják, aki hagyja, hogy csinálják vele...

Én vagyok, aki az anyukáját tisztes távolba szervezte át. Nem mondom, hogy az első hónapban nem volt neheztelés, de már megszokta, volt egy-két rossz hét, mikor éreztem a bőrömön a hisztijét, hogy én hogy lehetek "ilyen gonosz", de már teljesen hozzászokott, hogy ő vendégként jön ide havi egyszer, mi is vendégként havi egyszer hozzájuk, a vendégekkel meg ugye illedelmesen bánunk, és nem dugjuk az orrunkat a dolgaikba.

Állj ki magadért, és szervezd ki a húgodat a lakásból, mert ezt később sem lesz jobb.

2014. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
zard ki a lakasotokbol!
2014. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Csak a baba miatt aggodom. Nem akarom h. baja legyen egy ilyen hisztérika miatt. Sokszor türtőztetem magam..es nem veszem fel amit mond... de már egyre nehezebben birom.

A magnéziumot kipróbálom..hátha

2014. márc. 3. 16:12
 9/11 anonim ***** válasza:
a babának nem lesz baja, a Mg amugysem árt.
2014. márc. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Esetleg még citromfű teát is ihatsz,az egyből hat(nyugtató).Terhesen is nyugodtan iható,a babának sem árt.
2014. márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!