Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől mérvadó az,...

Hányadik héttől mérvadó az, hogy befordult-e a baba vagy nem?

Figyelt kérdés

30. héten faros a babám, tök átlag méretű, az u.h. szerint, tehát nem nagy baba. Előző sem volt csak 3 kiló.

A dokim mondogatja, hogy meg lehet szülni farosan is egy második gyereket, (ő természetes szülés párti)én meg csodálkozom, hogy már erről beszél, hisz még fordulhat, nem?

Amúgy én egy nagyon pici, vékony lány vagyok, úgyhogy ha faros marad, én nem hiszem hogy próbálkoznék vele, nem akarok semmi komplikációt, inkább a császár...


2014. márc. 10. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 26. héttől úgy beszéltek az orvosok, hogy valószínűleg igy marad. 32. héten azt mondták most már biztos faros marad. Az is maradt. De itt olvastam több olyat, hogy megfordult. A reményt ne add fel, de azért lelkiekben készülj is, nehogy csalódj.
2014. márc. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként én is alacsony vékony alkat vagyok, ezért is mondták hogy nincs helye megfordulni. Ahol én szültem ott súly becslés dönt, ha 3500 alatt van megpróbálják a simát, ha felette akkor császár. Nekem császár volt. 1-es voltam
2014. márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jéé! Köszi! Meglepett a válaszod, mert én azt hittem, ez olyan 36. héttől számít valamit, hogy hogy áll.

És az is meglepett, hogy nem én döntöm el:-) de talán az én jól bevált dokinőmmel meg tudom beszélni, hogy inkább program császár legyen, én a sürgősségit nagyon nem akarom.

2014. márc. 10. 13:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 38. hét után fordult be a 2., az első végig fejvégű volt. A 3. még mindig faros, de mivel tudom, hogy még van ideje már nem izgulok :)
2014. márc. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37. héten fordult meg, de azt hittem hogy rögtön megszülök közben. Nem volt kellemes, amíg kb. 1 perc alatt fordult 180 fokot. :-) Egyébként 160 cm magas és vékony testalkatú vagyok. A baba 3260 g-mal született, a 39. héten.
2014. márc. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nővéremé a 40. hétig forgott össze vissza. el sem tudom képzelni hogy csinálta. :)
2014. márc. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4. vagyok, én egyébként nem is vettem észre, hogy megfordult, pedig általában azért már ezt meg lehet érezni (3550g született és én sem vagyok nagy :))
2014. márc. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!