Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak en utalom a pocaklako...

Csak en utalom a pocaklako kifejezest? Megőrülök tőle.

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 21:57
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
69%
Már ketten vagyunk. Borzalmas. :D
2014. márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 acelsziv ***** válasza:
34%
a te aberrációd a te dolgod. Nekem tetszik.
2014. márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Ez nem az, hanem egy hülye nyál kifejezés, amivel néhànyan jópofiznak!
2014. márc. 12. 22:03
 4/40 anonim ***** válasza:
78%
Valahogy engem is mindig a hideg rázott ettől a szótól, azt hittem velem van baj. :D
2014. márc. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
79%
Én nem utálom, igaz nem nagyon használtam, de nem zavar, ha más így hívja a születendő gyermekét, végülis nem hazudik vele. :-)
2014. márc. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
59%

@acelsziv


Gyanítom nem vagy tisztában az aberráció jelentésével. :D

2014. márc. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 acelsziv ***** válasza:
31%
6: jobban is, mint te.
2014. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
72%
én se szereetem, nem is használtam, amikor babát vártam. erőltetettnek érzem. nem húzom fel magam apróságokon, úgyhogy meg azért soha nem őrülnék tőle :)
2014. márc. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
49%
Én a pocakot is, a pocakos vénember jut róla eszembe. A kistesó nálunk anya hasában lesz.
2014. márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
83%

a pocaklakótól van rosszabb is. hallottam már aliennek is hívni, meg albérlőnek is meg kis élősködőnek is. ezekhez képest a pocaklakó még cuki is.

nekem még az aprótalpú is cuki, de én azért maradok a baba kifejezésnél.

amitől én megőrülök, az a többes szám első személyben beszélés a gyerekről. terhes barátnőm folyton azt mondta: már nagyokat rugdoSUNK, aztán amikor megszületett a gyerek folyton úgy beszélt a gyerekről, hogy: éppen szopizunk, éppen megy a hasunk, éppen alszunk, éppen böfiüznk. a gyerek most 5 éves és még mindig így beszél: képzeld, őszre már oviba megyünk!

és amikor megkérdeztem, hogy hogy van, és az érdekelt, hogy ő hogy van, akkor is a gyerekről beszélt.

ehhez képest a pocaklakózást egy legyintéssel elintézem. :-)

2014. márc. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!