Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duphaston? Mekkora az esélye...

Duphaston? Mekkora az esélye annak hogy most tényleg lesz babóca?

Figyelt kérdés
Tavaly augusztusban volt egy missed ab-om üres petezsák miatt. Ekkor az orvos azt mondta hogy a következő alkalommal amint pozitív lesz a tesztem jelentkezzek nála gyógyszerért. Decemberben volt egy kémiai terhességem, viszont a pozitív teszt után rögtön mentem gyógyszerért de azt sajnos már nem kellett bevennem, mert megjött. Most február 26-án teszteltem pozitívat rögtön el is kezdtem szedni a gyógyszert. Napi 3*1 Duphaston, 1 folsav, 1 femibion. Megnézett ultra hangon 5-6 hetes terhességnek megfelelő petezsák volt de semmi más. Kérdésem az lenne hogy aki nek volt üres petezsákja, annak a gyógyszeres segítség mennyire használt rettegek az üres petezsàktól.
2014. márc. 13. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Az üres petezsákon a gyógyszer nem segít a kettőnek nincs köze egymáshoz. A terhesség megtartásást segíti, de nem lesz tőle élő embrio. Mekkora volt a petezsák?
2014. márc. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hasonlóképpen vagyok, megértelek. Nekem tavaly májuban volt missed ab 8 hetesen. Nagy nehezen jött össze újra a baba, most a pozitív teszt után rögtön rohantam progeszteronpótlásért, napi 2x1-et kell szednem. (mert az első vetélés barnázással járt). Csak reménykedek, hogy a gyógyszer segít megtartani most a babát. Öt hetesen nézett meg a doktornő, akkor még persze semmit se látott, csak, hogy elkezdődött valami. Holnap reggel megyek UH-ra, akkor leszek 8+0 hetes. Ha gondolod, megírom, hogy mi lett.
2014. márc. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon örülnék hogy ha leírnád hogy mi volt. Szurkolok hogy minden rendben legyen.
2014. márc. 14. 05:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Nos, voltam UH-n. A doktornő mindent rendben talált, szívhang is volt, a heteknek megfelelő méretű. Viszont a hormonpótlást a 12. hétről a 20. hétig tolta ki, szerinte biztosabb, ha nem állok le vele a 12. héten. Most reggel és este kell egy-egy hüvelykúpot használni. A következő uh csak a betöltött 11. héten lesz. Addig nem lesz semmiféle vizsgálat, vérvétel se, és terheskönyvet is majd csak akkor kapok, ha akkor is minden rendben lesz. Az orvos nem nagyon akarja elkapkodni, mert még bármi történhet.Szóval most izgulhatok négy hétig a következő uh-ig.
2014. márc. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök neki, hogy már láthattad a kicsikèdet. Neked miért volt missed ab-od? Én csak 20-ra kaptam időpontot, addig még nem kevés idő van hátra és remélem hogy nekem is lesz a petezsákban valaki. Tüneteid vannak?
2014. márc. 14. 11:44
 6/8 A kérdező kommentje:
1. 14*6 mm-es szabályos petezsàk. Remèlem lakò is lesz benne.
2014. márc. 14. 11:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor a 6. héten nem látott a doktornő semmit, csak, hogy valami elkezdődött. Azt mondta, hogy lehet, később fogant, várjunk a 8. hétig, de a 8. héten se látott semmi fejlődést a 6. hetihez képest és rögtön küretre küldött, mert félt, hogy fertőzést kaphatok, amiért nem távozott magától.
2014. márc. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tünetek meg jönnek-mennek. a 6. és 7. héten nagyon rosszul voltam, cicifeszülés, állandó émelygés, hangulatingazdozás. Most léptem a 8. hétbe és csak néha este van émelygés. Most éppen egészen jó vagyok, csak éppen egész nap tudnék aludni. Meg is ijedtem, hogy elmúltak a keményebb tünetek, de a doktornő szerint ez normális, hogy néha intenzívebb, néha meg nem.
2014. márc. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!