Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges nagyon apró kis...

Lehetséges nagyon apró kis mozgást érezni a 11. hétben? Nem az 1. terhesség.

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.Nekem sem az elso KB14-15 heten fogod megerezni elobb biztos nem.3ik babam varom.tapasztalat
2009. dec. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igen. Testalkattól is függ és mintha énis éreztem volna a 2. babámat a 11. héten. Megkérdeztem a 12 hetes uh-n, hogy ez lehetséges -e? Erre azt mondták, mivel nem első baba ill. nagyon vékonyka tetszik lenne elképzelhető...
2009. dec. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En is vekony vagyok.48kg.
2009. dec. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

44 kg vagyok 18 hetesen :) Ahány terhesség annyi féle ahogy szokták mondani


2. voltam

2009. dec. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is éreztem. De aztán utána 2 hétig semmit sem. :) Nem vagyok vékony, de 2. baba. íegészen lent kell érezni, majdnem a szeméremcsont tövében.
2009. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
en az elso babamat 14hetesen ereztem eloszor,biztos,hogz mar a kistesot erzem,szinten 11hetesen:)
2009. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. És nem feltétlen az fontos hogy vékony legyél, hanem a hasfalad legyen az és ne legyen elől a méhlepény, legalábbis nekem ezt mondta a doki.
2009. dec. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én pedig azt gondolom, hogy ő lehet az. 3 kihordott terhesség (1 sikertelen), szóval ő a 4. És ez más mint a bélmozgás. De legalább is jó azt hinni, hogy ő az már. :-)

Mindenkinek sok boldogságot a babókhoz!

2009. dec. 16. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!