Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én egy 16 éves lány vagyok...

Én egy 16 éves lány vagyok aki tegnap lefeküdt a barátjával és kiszakadt az óvszer csak azt nem tudjuk hogy a hüvelyembe ment-i ondó?

Figyelt kérdés
Mert késik a menstruàcióm de a többiek azt mondják hogy ez ezért van mert ebben a hónapban vesztettem el a szüzeségemet és ha került is volna ondó a hüvelyembe akkor sem tudnák terhes lenni mert még nincs felkészülve a méhem. Ez igaz?
2014. márc. 22. 11:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus,még ne szexelj,ha ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal.Ki volt az a nagyon okos aki aztmondta,hogy nem lehetsz terhes mert még nincs felkészülve a méhed?Már az első menstruáció előtt is teherbe eshetsz,mivel megelőzi egy peteérés..
2014. márc. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%

Ha van menstruációd, akkor képes vagy teherbe esni. 16 évesen egyáltalán van rendesen mensid? hány napos a ciklusod? a szüzesség elvesztése nem befolyásolja a mensid, legalábbis én ilyenről még nem hallottam.

ha kiszakadt az óvszer, lehet hogy el kellett volna menni nőgyógyászhoz esemény utáni tablettáért...

vegyél tesztet, az a biztos.

2014. márc. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha 10 éves kislányok képesek teherbe esni,akkor sajna a rossz hírem számodra,hogy bizony te is.

Ha csak tegnap történt a dolog,futás a tiniambulanciária esemény utáni tablettáért.72 órán belül kell bevenni.Legközelebbre legyetek kicsit felkészültebbek,mert így gyorsan anyukává válhatsz.

2014. márc. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%
Ha késik a mensid, akkor tesztelj légy oly kedves! Ez butaság, hogy nincs felkészülve a méhed.
2014. márc. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Ha tegnap feküdtünk le és hétfőn csinálom meg a tesztet akkor már kifogja mutatni hogy terhes-e vagyok vagy nem??
2014. márc. 22. 11:22
 6/31 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy mutatja,ne írjatok már neki butaságokat.Tegnap történt csak!Menj 72 órás tablettáért!!
2014. márc. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem, minimum 2 hét. Vegyél be egy esemény utánit.
2014. márc. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
19%
Nem fogja kimutatni. Szextôl számitva 15 nap mulca szexelj. Menj ûgyeletre irass 72 órâs tabit. Teherbe eshetsz , én is ennyi idõsen terhes lettem.
2014. márc. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Ha terhes is vagyok... Honnét tudhatom azt???
2014. márc. 22. 11:32
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretterjesztés:

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. márc. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!