Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami ötletetek, hogy ne...

Van valami ötletetek, hogy ne féljek? Egy babát elvesztettem 7 hetesen, most terhes vagyok de szabályosan rettegek, nehogy még egy missed ab-om legyen. Tudom pozitívan kell gondolkodni, próbálok is de . Tapasztalatok? Mit tettetek, hogy ne féljetek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 23. 20:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, nektek is boldog babavárást aki éppen várandós:)
2014. márc. 24. 10:45
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg beteges gondolkodás, hogy azon kattogott az agyatok, hogy mikor megy el a baba.

Nyugodtan lehet 0-át adni!

Egy szóval nem mondtam, hogy azért megy el. Betegek vagytok, komolyan.

Mindentől eltekintve (nem te kérdező).

2014. márc. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem én cidrizek... A nulla miatt!
2014. márc. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem értem ki kattog azon, hogy mikor megy el a baba?! Neked van némi szövegértelmezési problémád is amint látom. Nekem tök mindegy, én leírtam a kérdezőnek, hogy én mit csináltam, te meg lebutáztad a kommentelőket. Gratulálok az eszedhez kedves 5-ös.

1-es

2014. márc. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hasztalan tanács, de legyél minden erőddel a buta gondolatok kizárásán. Próbálj megnyugodni. Hadd kérdezzem meg Missed ab után küretet csináltak neked is?
2015. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 acelsziv ***** válasza:
Szia! Mi a helyzet? Mostanra megszültél ha minden rendben ment.
2015. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
sziasztok..jajj jól elmaradtam igen novemberben megszületett a kislányom:)
2015. jún. 6. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!