Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki melyik heten kezdte el...

Ki melyik heten kezdte el mosni a baba ruhakat? 1. -en megyek dokihoz, gondoltam utana mar neki fogok keszitgetni.32hkm

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kezdj neki! Én is kb. a 33. héten fogtam hozzá. Mondjuk én rengeteg cuccot kaptam és úgy voltam vele, hogy mind legyen kimosva, kivasalva, legalábbis az első 2-3 méret, aztán majd meglátjuk, miket használunk belőle. Így is elég fárasztó volt a vasaló előtt állni, később már nem hiszem, hogy szívesen csináltam volna, ráadásul egyre többet keményedett a hasam is. Ha a tiszta, vasalt ruhákat zárt szekrényben tárolod, szerintem semmi bajuk nem lesz.
2014. márc. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor elseje utan asszem neki fogok... Meglatom mit mond a dokim. Eddig minden rendben volt, remelem rendben is marad... De hat fel kell keszulni mindenre! Koszi a gyors valaszt!
2014. márc. 24. 09:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Par hete megcsinaltam mert nem birtam magammal :) de lehet hogy ujra megcsinalom :D


32 hkm

2014. márc. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2. - Te akkor olyan vagy mint en... :-D nem birok mar semmit de porgok allandoan... De meg a ruhacskakkal vartam - eddig :-):-) de asszem meg egy hetet valahogy kibirok! De most ugy vagyok, hogy mindent meg akarok csinalni egyszerre, amit aztan nem fogok birni + amire nem lesz egy darabig idom... :-) nem birok tetlenul ulni
2014. márc. 24. 09:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy zsákban várják a sorsukat, férjemnek adtam ki ukászba, hogy amíg majd bent leszek a kórházban, mossa ki őket.

Hetekig nem hagynám állni őket, szerintem bőven elég lesz akkor. Ráadásul napon két perc alatt fognak száradni, ahogy az időjárást elnézem.

2014. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én tegnap kezdtem neki a picikém ruháinak kimosásához és vasalásához :-)

35hkm

2014. márc. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!