Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Küszködik valaki aranyérrel?...

Küszködik valaki aranyérrel? Nekem már kb 6 éve kint van, vissza már nem megy! De egy pár napja jobban kijött és fáj is néha! Mit tudtok ajánlani rá? 23 hetes kismama!

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Mondjuk orvoz kéne menni vele. 6 éves aranyeret már régen műttetni kellett volna.
2014. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
voltam orvosnál!de ő mondta,hogy nem kell műteni!Nem is szokott így kint lenni!
2014. márc. 25. 10:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is kinn van évek óta. nekem a Spertit ajánlották terhesség alatt.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2014. márc. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Azért nehogymár az legyen, hogy ha elmész egy dokihoz és megkéred, hogy műtsön meg, nem teszi, mert ez még nem az a kategória, aminél muszáj bevatkozni. Az nem számít, hogy évekig szenved vele az ember? Én másik orvost keresnék, legalább terhesség után kezdjenek vele valamit, mert lehet, nem csak a karfiol méretűt kell kezelni.


A Hemorid krém jó, mert hűsít és csillapítja a fájdalmat, amúgy meg, mivel 6 éve küzdesz vele, gondolom ismersz minden praktikát. Életmód váltás: sok folyadék és rost, semmi erőlködés a WC-n, tartsd tisztán a területet, langyos kamillás ülőfürdő, és próbálgathatod visszanyomni, hátha ideig-óráig benn marad, addig sem annyira kellemetlen. Hemoclin gélről olvastam még jókat, erősíti a vénák falát, úgyhogy kúra szerűen alkalmazva talán segíti, hogy ritkábban, vagy ne jöjjön ki.

2014. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat!remélem helyre jön vagyis tünetmentes lesz!
2014. márc. 25. 11:09
 6/7 janovsmano válasza:
0%
szerintem farojbele egy nagy kb 25 cm és 17 cm átméröjü péniszbe az tuti megoldja a problémádat xdxdxdxd
2014. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az utolsónak üzenem,hogy nem vagyok kíváncsi a vicces megjegyzéseire!!!!!!!!!!!
2014. márc. 27. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!