Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes 3 napos várandós...

5 hetes 3 napos várandós vagyok. Szedek 400 mg-os magnéziumot, mert elég görcsös vagyok. De ez sem használ? Mennyit kellene szednem belőle, napi 4-et? Elvetélek vagy mi lesz? Sokszor annyira megijedek.

Figyelt kérdés
Egyfolytában mintha megakarna jönni, és a derekam is sokat fájdogál hozzá.Petezsák már látható volt szépen, méretet nem tudok.Sok a kérdés de kaphatnék egy kis segítséget?
2014. márc. 25. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Bemégy az ügyeletre és ott megmondják, hogy mi van - így az interneten keresztül senki nem fog tudni diagnózist mondani.
2014. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! 15 honapos a kislányom én vele is így gorcsoltem sokáig mintha meg akarna jonni, kb a 8-9. hétig, most 7 hetes várandós vagyok a második babankkal, és szintén gorcsolok, sőt most meg a derekam is fajdogal. Ez normális egy szintig, természetesen ha nagyon faj, verzel hozza akkor sürgősen orvos. De ha csak mindjárt megjon érzés van az normális :) Boldog babavarast!!!
2014. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincs vérzésem de néha tényleg azt hiszem, hogy na most vége. emelek akkor az adagon.Érdekel mi van a babával aki még nem is baba de ezért nem megyek be az ügeletre, majd ha ömlik a vér ne adja ISten-!
2014. márc. 25. 19:46
 4/10 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm, neked is viszont:)
2014. márc. 25. 19:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha akkor mégy, amikor "ömlik a vér", akkor már nem érdemes, mert akkor elment a baba
2014. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy nálunk vidéken az orvosook ilyenkor nem csinálnak semmit.Koraterhességben azt mondják vagy megmarad vagy elmegy , egye a magnéziumot nem tudok segíteni címszóval.
2014. márc. 25. 19:50
 7/10 A kérdező kommentje:
bocsánat ha nem törődömnek tűntem a hozzászólással
2014. márc. 25. 19:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem no-spat írt fel a dokim, mikor 8 hetesen görcsöltem. Nem mondom, hogy szedj te is, csak leírtam ,hogy nekem mit adtak.
2014. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindhárom gyerekemnél a pozi teszt utáni első hónapban folyamatosan fájdogált a derekam, _pontosan_ úgy, mintha meg akarna jönni. Sokaktól hallottam ezt. De ha úgy érzed, hogy neked a normálisnál jobban fáj, akkor nézesd meg dokival, az a biztos. De szerintem nem lesz gond.

Ha vért látsz (de nem fogsz), akkor meg azonnal irány a doki.


Különben meg pihengess, ha van rá lehetőséged.

2014. márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én az 5. héten még nem is tudtam h terhes vagyok, mert annyira fájt folyamatosan a hasam, mint amikor megjön. Betéttel mászkáltam, mert azt hittem, bármelyik pillanatban megjöhet. Amikor már 2 hete tartott ez, akkor teszteltem. Pozitív lett, és most bent alszik a 15 hós kisfiam.


Nekem nem is mondott erre semmit a doki, hogy szedjek, azt mondta, hogy az első hetekben ez teljesen normális a beágyazódás körül. Később, a 28.hétnél írt fel nagyadag magnéziumot, amikor görcsöltem...az már nagyobb para. Ne aggódj, nem lesz semmi baj. Ha véreznél is, az már más tészta.

2014. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!