Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsen amniocentézis után...

Pécsen amniocentézis után mennyivel kaptatok eredményt? Szóltak telefonon akinél gond volt?

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 12:42
1 2
 1/16 anonim válasza:
Szia. Nekem ma egy hónapja volt, és még semmi.Végül is mikor kaptad meg? Csak azért kérdem, mert már a frász kitör, és holnap kéne menni genetikára, de még nincs eredményem. Remélem, nálad minden rendben volt.
2014. máj. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. :( 1,5 hónapja volt, hogy meg kellett 22 hetesen szülnöm a babát. Az uh-n semmi nem utalt rá, tökéletes tarkóredő minden, nem egy uh-s látta. a 20 hetes is jó lett Pévsen, mégis downos volt a baba. 5 hetet vártam az eredményre. :( Egyedül a magas béta hcg mutatta a kombinált tesztnél, és az amniocentézis eredmény.
2014. máj. 26. 08:25
 3/16 anonim válasza:
Nagyon sajnálom. El sem tudom képzelni, mit élhettél át.Remélem, túljutsz rajta, és köszönöm, hogy válaszoltál.
2014. máj. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Neked már van eredmény? Majd írd meg. Remélem minden rendben lesz. Miért kellett amniora menned?
2014. máj. 26. 18:14
 5/16 anonim válasza:

Ma sem jött, talán holnap. A korom miatt, 38 éves vagyok.

De már én is betöltöttem a 22. hetet. Nem tudom, miért ilyen sokára jön Pécsen, ahogy néztem, máshol 3 hét alatt kész.

2014. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták, hogy arra a módszerre van lehetőség, ami sokára kész, mert a gyorsabbra nincs pénz. Nekem március 10-en volt az amnio, és aprilis 14.-én telefonáltak, hogy baj van a babaval. 16.-án szültem meg. Kombinált teszt neked Nem volt a 12.héten?
2014. máj. 26. 21:38
 7/16 A kérdező kommentje:
Ha holnap mentek, lesz kontroll uh, ami nekem tökéletes volt, :( de onnan atszolnak van-e eredmény. Amikor mi mentünk a 4 hét kontrollra, akkor még Nem volt eredmény . De lehet hogy neked már lesz. Szoritok. :)
2014. máj. 26. 21:43
 8/16 anonim válasza:
Nekem a 20. héten csinálták a genetikai uh-t, mert nincs utolsó menzi időpontom, 2 hónapig volt még vérzésem. Mire leesett, hogy mi van, 14 hetes voltam, tehát a tizenkettes uh kimaradt. A gondozáson a doki átküldött uh-ra, kormeghatározásra, ahol egy igen bunkó asszisztens közölte, akkor ő most lehúzza a 27-i időpontomat amit az amnio után adtak, mit gondolok én, majd kétszer megnézik a gyereket? Menjek át a genetikára, majd mondanak valamit. Ott szerencsére volt egy rendes asszisztens, aki beszélt az ottani dokival. Akkor kell mennem, ha megjött az eredmény, a 20 hetes uh lelettel. Így az is rossz, hogy fogalmam sincs, mi van most, az egész klinika elég fejetlen. A megyeibe nem csináltak gondot egy plusz uh-ból, itt meg véremet akarták venni, pedig nem az én ötletem volt. Most meg nem jön a lelet, kész vagyok. Mire várnak? Ha holnap se jön, betelefonálok, bár mondták, nem kell őket hívogatni.
2014. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én is telefonáltam. Csak akkor még nem tudtak eredményt mondani. A genetikán az asszisztens nők aranyosak.
2014. máj. 27. 07:56
 10/16 anonim válasza:
Szia. Még mindig semmi. Nem merek telefonálni...Talán ma ráveszem magam.
2014. máj. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!