Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki aki terhesség után...

Van valaki aki terhesség után fogyott le?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondta édesanyám, hogy szinte az összes ismerőse aki kamaszkorában, fiatal felnőttként nagyon vékony volt, ők a terhesség után a megváltozott hormonok miatt elkezdtek súlyt felszedni. Később több ismerősömtől is ezt hallottam. Olyan nincs, hogy valaki a szülést követően fogyott le? Nem arra gondolok, hogy elkezdett mozogni és diétázni, hanem arra, hogy ugyan olyat életmódot folytatott mint előtte, de a kilók elkezdek lemenni.

2014. márc. 28. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Én lefogytam, bár amúgy sem voltam vastag. Szülés előtt normális testalkat voltam, szülés után sovány.


Az lesz dagadt, aki elhagyja magát, vagy nem érdekli. Ha valakit csak egy picit is érdekli, az nem hízik meg.

2014. márc. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, ami azt illeti, én a 9 hónap alatt 8 kilót fogytam, és a szoptatás alatt híztam. Ha nem ettem, nem is volt tejem. 22 hónapig volt anyatejes a babám, most választódott el, és én most futni kezdtem. Remélem, lemennek a plusz kilók.

Szóval, nem mindegy, hogy valaki szoptat-e, vagy sem, meg az sem, tud-e figyelni a kalóriákra, vagy sem, mert apad a teje. Nem csak azok híznak, akik nem törődnek magukkal, a külsejükkel, és az egészségükkel.

2014. márc. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
barátnöm ugyanugy evett, ahogy elötte...alig, alig mégis 30kg -ot hizott, én meg honaprol honapra fogyok..holott én is ugyanannyit eszek és mozgok.. most a 36.hétben -5 kg-ban vagyok. kiváncsi leszek a szoptatásos idöszakra :)
2014. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A terhesseg alatt 9 kilot hiztam. 58al mentem szulni, 50 kiloval jottem haza. Ugyan azt eszem,mint eddig,semmin se valtoztattam,14 honapja szoptatok,es fogytam. Jelenleg 43 kilo vagyok.
2014. márc. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én 57-tel kezdtem a terhességet (160cm). 79-cel mentem szülni (22 kg feljött, sajnos nem figyeltem mit eszem, de nem zabáltam). Mire a fiam 7 hónapos lett, megint 57 kg voltam, nem sovány, de tök átlagos. nem diétáztam, nem mozogtam sokat, pont úgy volt, ahogy mondod: annyit ettem, mint terhesség előtt és visszaállt szépen minden magától.
2014. márc. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!