Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most már félek.32 hetes...

Most már félek.32 hetes kismama vagyok . Mi lehet az oka? Ma 2 hete hanyingerem van és vízszerű hasmenésem van. Háziorvos diétát javasolt, amit annyira nem tartottam be. De gondoltam ha vírus, akkor elmúlik, de nem. Most már nagyon aggódom .

Figyelt kérdés
Voltam 32 hetes vervetelen, adtam le széklet mintát , aminek még nem jött meg az eredménye, pár nap múlva jön meg az eredmény. Holnap sztem felhívom a nőgyógyászomat .
2014. márc. 30. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szedsz magnéziumot?Nekem attól volt hasmenésem ,hányingerem és a terhesvitamintól.A magnéziumot csökkentettem a terhesvitamint abbahagytam, onnantól megszüntek a tünetek.Végre jó étvágyam lett,akkor 28 hetes voltam és csak 3 kilót híztam,az állandó hányinger miatt.

Lehet nálad sincs semmi gond csak ez.

2014. márc. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szinusz tahikardiával szedek 3*2 magneb6 -ot . Már én is gondoltam erre , hogy emiatt megy a hasam ....
2014. márc. 30. 09:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért ha ennyire félsz a diétát betarthatnád. A magnézium nem okoz vízszerű hasmenést, de valóban hasmenést okoz, de nem napi 5-10 alakalommal és nem vízeset. Fokhagymát mézzel próbáld ki nekem mindig az segít hasmenésénél (terhesen is az segített, de ha félsz a méztől akkor csak simán fokhagymát egyél 1-2 gerezd) Sok sok folyadékot fogyasszál! főleg ásványvizet lehetőség szerint magnézium menteset (kevés magnéziumot tartalmazót) ha eddig is ásvány vizet ittál akkor váltogassad a különböző márkákat. És igen hívd fel a nőgyógyászt is!
2014. márc. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is a magnéziumtól volt heteken keresztül vízszerű hasmenésem.

A megnerottól már nem volt, szóval nekem a váltás bejött, esetleg próbáld meg.

2014. márc. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd a széklettenyésztés után okosabb leszel. Ha fertőzés van, akkor kapsz gyógyszert, ha nincs, akkor maradnak az egyéb okok. (pl magnézium, hormonális hatás, táplálékérzékenység stb)
2014. márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!