Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. héten halványabb pozitív...

9. héten halványabb pozitív terhességi teszt jelezhet bajt?

Figyelt kérdés
Már vagy 2,5 hete teszteltem utoljára, csak a kezembe akadt egy megmaradt teszt, gondoltam ellövöm:) csak nagyon meglepett hogy halványabb lett mint utoljára volt...kb olyan mint mikor 4-5 napja kimaradt a mensim.Hallottam olyat hogy kb a 8. héttől a túl magas HCG szint miatt lesz halványabb?Tapasztalat, vélemény? Utoljára 6+4 voltunk uh-n akkor volt 7 mm a babó és volt szívverés is, legközelebb ápr 10-én megyünk dokihoz...

#9. hét #halványabb teszt
2014. márc. 31. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En 10+1 vagyok. Pontosan 9 hetesen en is elottem a megmaradt 2 db tesztem es halvanyabb volt, mint a tobbi. Azota voltam uh-on. Egeszseges szep baba. Ficankol :) szoval nyugi nincs baj! Boldog babavarast! :)
2014. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a megnyugtatást!ment a zöld kezecske!:) amugy nincs erős görcsöm, nem vérzek vagy barnázok, 2x2 utrogestant szedek.olyan idegörlő ez a várakozás:)
2014. márc. 31. 20:08
 3/3 ketteske ***** válasza:
Nekem ez ügyben rossz tapasztalatom van, de neked szorítok!
2014. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!