Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi válik be amikor...

Kinek mi válik be amikor minden kijön belőle? (az a bizonyos "reggeli rosszullét)

Figyelt kérdés

A 13.ik hétig minden nap hánytam 3 kilót fogytam, de volt egy két kaja, kockasajt és májkrém amit befogadott a gyomrom. A számnak minden jól esik, de a gyomorban... és sajna már csak akkor derül ki mikor búvárkodik.

most 15 hetes vagyok nem hányok minden nap, csak úgy öszze vissza tegnap este pl. 3szor is hánytam minden kijött belőlem, éhes is voltam szomjas is de nem bírtam lenyelni semmit. Gondoltam iszok egy korty vizet és az indította be.. persze már gyakorlott vagyok benne sejtettem csak már szinte megkönnyebbülés volt. Ti ilyenkor mit esztek? mit isztok? Ma is egész nap hányingerem volt. mindent csak úgy tuszkoltam magamba. B6 vitamint is ettem az se javított a dolgokon... Most egy kicsit jobb... de már kora reggel bevettem a vitamint..


2009. dec. 18. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem érdekes volt.


Egész nap hányingerem volt, csak akkor nem, amikor ettem vagy aludtam. Nekem a húsleves és a sonkás szendvics jött be a legjobban, a tiszta víztől viszont borzalmasan fájt a gyomrom.


Ritkán hánytam, de amikor mégis, akkor az váratlanul csapott le, evés közben vagy közvetlenül utána. Volt, hogy ki se értem vele a fürdőszobába. A kakaóra gyanakszom, mert szinte minden hányásom előtt azt ittam a kajához.


De gondolom, ez minden nőnél másképp van...

2009. dec. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze tudom, hogy másképp van, ez a második babám, csak gondoltam hátha írtok többen és hátha vki ír olyat ami nekem is beválik és még nem jutott eszembe vagy csak szimplán nem ettem mostanában. Az első kisfiú és remélem ez most lány, mindenesetre most sokkal nehezebb ezen a téren.. :)
2009. dec. 18. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát az én esetemmel nem biztos, hogy sokat segítek.

24 órás "reggeli" rosszulléteim voltak. Semmi nem maradt meg bennem, csak az enyhe citromos víz. 2 hónap alatt 15 kg-ot fogytam.

Megváltás volt, amikor 18 hetes terhesen megmozdult a babám, akkor szinte elvágták a rosszulléteket, és legközelebb a 34. héttől volt.

2009. dec. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Sajnos nincs jó tippem. Nem volt olyan dolog, amivel elmúlt volna az egész napos hányinger, sem amivel meg tudtam volna akadályozni a hányást. Olvasgattam ezt az oldalt. Írtak itt a kismamák mindent: gyömbérteát, kólát, fodormentateát, B6 vitamint, kiskutyafülét, de nekem semmi sem vált be. Én bizony nonstop rosszul voltam a 16. hétig.


Sajnálom, hogy nem segíthettem. :-(

2009. dec. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az etelt csak ugy birtam megeni ha elotte megszagoltam es ha tetszett az illata akkor megetem ha felundorodtam tolle akkor mar nem mert kar volt ugyis viszajott.

Amugy meg mindent ami savanyu.Nekem is masodik babavalamenyivel konyebb mert mar tobb tapasztalatom van a roszuletekel kapcsolatban.

2009. dec. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a narancs, vagy a mandarin válik be. Esetleg narancslé. Különben egész nap hányingerem van.

És vigyáznom kell, hogy ne ürüljön ki teljesen a gyomrom. Ha mást nem, iszok egy korty teát.

2009. dec. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!