Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két teljesen különböző terhess...

Két teljesen különböző terhességnél előfordul hogy mégis azonos neműek a babák?

Figyelt kérdés

Első terhességem végig tünetmentes volt, annyi hogy az édeset nagyon kívántam, fiam lett.

Most 12 hetes terhes vagyok, az elejétől kezdve émelygek, nagyon rossz a közérzetem, nem kívánok semmit a narancson kívül, nem bírok főzni sem mert mindentől rosszul vagyok.

Szóval a második terhességem teljesen az ellentettje az elsőnek, reménykedhetek hogy kislány lesz? Vagy ez nem törvényszerű?


2014. ápr. 1. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon más volt a két terhességem, 2lányom van.
2014. ápr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is teljesen különböző volt, mégis 2 kislány lett.

Úgyhogy ezek a babonák csupán véletlenül jöhetnek be, én nem hiszek bennük.

2014. ápr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom szinte tünetmentes volt, a fiamnál meg sokat voltam rosszul az első 3 hónapban ...
2014. ápr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen.
2014. ápr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyfiammal utáltam enni,szinte mindig rosszul voltam,sokat hánytam..Kisfiammal is volt némi rosszullét,de nem vészes,és állandóan éhes,kívánós voltam.
2014. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell elfeledni, hogy a gyerekben a szülők génjeinek csak egyik fele kombinálódik egymással. A második gyerekben nem feltétlenül ugyanazok a gének fognak kombinálódni, mint az elsőben, sőt nagyon eltérő kombináció is lehet, bár a biológiai nemük meg azonos. Ráadásul az anya szervezetét nem hagyta változatlanul az első terhesség, az is átalakult, legfeljebb nem lehet észrevenni a változást. Ha rendszeresen jársz orvoshoz, akkor az esetleges Rh összeférhetetlenségből adódó problémák is kizárhatók.
2014. ápr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lányommal végig hánytam 19 hetet! Minden nap rosszul voltam reggelente! Most esténként vagyok rosszul, inkább émelygek, nem hányok sűrűn! Mind a két gyerkőcnél kivántam édeset és sósat is! Most úgy néz ki eddig, hogy kisfiam lesz!
2014. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!