Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen következménye lehet...

Milyen következménye lehet annak, ha az Utrogestant egyik napról a másikra hagyjuk el?

Figyelt kérdés
Betöltött 12 hétig szedtem, majd a védönőm azt mondta hagyjam abba, de nem fokozatosan. 2x1 tablettát szedtem. Most a napokban olvastam, fokozatosan szokták elhagyni.

2014. ápr. 1. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Az elsőnél én is piff puff elhagytam...kiment a fejemből,hogy csökkenteni kellett volna az adagot aztán egyszer csak elfogyott (3x2 volt az adag). Hívtam egyből a dokit,azt mondta semmi baj nem lehetne belőle. Nem lett semmi baj.

A következőnél azért betartottam a fokozatosságot.

2014. ápr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
ugyanugy vetélést okozhat a hirtelen progeszteron hiány. jobb nem kockáztatni fokozatosan épitsd le. nem hiszem hogy akkora nehéz dolog, nem ér annyit a kockázat a vetélésre. Orvosok nem véletlenül mondjáka fokozatosságot, én inkább hllgatok egy orvosra mint a védönőre. A meddőslégi szakemberek is azt mondják fokozatosan kell abbahagyni. k pedig márcsak tudják, jobban képben vannak ebben a témában mint egy védönő. Ráadásul nem is szedtél sokat igy nem lesz túl hosszú idö leépiteni.
2014. ápr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fogadott orvosom nincs. Amikor mentem tanácsadásra, akkor mondta a védönő, hogy nyugodtan hagyjam abba. Nem gondoltam, hogy ő nem ért hozzá. Nem okozott volna problémát a fokozatosság. Remélem nem lesz belőle semmi baj. Soha nem bocsájtanám meg magamnak, hogy hallgattam a védönőre.
2014. ápr. 1. 11:14
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
A fokozatosság annyit jelent, hogy pl. nekem a napi 6 tablettát 5 nap alatt le lehetett építeni (6-5-4-3-2-1). Napi kettő az semmi ilyen szempontból. Gyakorlatilag az utolsó nap 1 szemet kellett volna bevenned, de ez így sem drasztikus megvonás.
2014. ápr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem napi 3x2 tablettáról abbahagyatták átmenet nélkül. Ez pénteki nap volt, mikor elfogyott...nem írt fel többet a doki, hogy legalább fokozatosan tudnám abbahagyni.


hétfőn levált a lepényem egy része :( DE hála Istenkének a baba megmaradt :)


33hkm

2014. ápr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én magamtól hagytam ki pár napot és barnás folyásom lett 2x is ! azt mondta a dokim h fokozatosan kell elhagyni4 19hkm.
2014. ápr. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!