Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon mennyi időm lehet még?

Vajon mennyi időm lehet még?

Figyelt kérdés

Már lassan két hete elkezdett napi szinten többször is keményedni és görcsölni (menses szerű) a pocim. Az elmúlt 5-6 napban, már fel is kelek rá éjjel annyira erős, de viszonylag hamar el is múlik és nem ismétlődik rendszeresen. A mostani éjjel pedig már a hátam / derekam is nagyon fájt közben. Voltam hétfőn dokinál és elkezdett nyílni a méhszájam, bár akkor még csak fél-1 ujjnyira voltam nyitva. Most már lassan 37 hetes vagyok.

A hasam is eléggé lent van már.



2014. ápr. 3. 09:17
 1/4 anonim válasza:
Szia! Én 2 hónapja vagyok így, és a méhszáj is nyitva illetve volt is nálam is 2-2 ujjnyira, nyák dugó minden távozott. És ma 40 hetesek lettünk és még mindig semmi. Nekem az idegeim az egekben, hogy minden jel meg van sőt nekem van hogy naponta pl fél óra rendszeres fájásaim vannak és aztán semmi. Csak azt tudom mondani mindenkinek más de egyben kívánok minél hamarabbi könnyű szülést, de ha lehet a picid még egy hetet maradjon bent :) Bár tudom 37hetes kortól már nem kora szülött de ez csak saját vélemény. Tarts ki!!!! Én is ezt kapom 0:24-ben és érzem meg lesz a kincse ahogy neked, nektek is :) Minden jót!!!!
2014. ápr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én sem bánnám, ha még egy hetet azért bent maradna, de persze azért már túl is lennék rajta :-)
2014. ápr. 3. 09:25
 3/4 lcs ***** válasza:

37+2-re született a lányom 2960g/54cm, nem számít már koraszülésnek :) 4 éves, és makk egészséges szerencsére :)

kitartás nektek, az lebegjen a szemetek előtt, hogy nem sokára ott szuszog a babuci a mellkasotokon :)))

2014. ápr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ismerős helyzet...:)

hétfőn töltöttem a 37. hetet. 1 ujjnyi tágulás volt már 35 hetesen, tegnap egész este keményedett a hasam, szokott görcsölni is, bár ritkán. én is minden pillanatban azt várom hogy történjen valami, legyek túl rajta minél hamarabb hogy jöhessek utána haza a nagylányhoz, és ő is minél hamarabb rázódjon bele a kistesó tudatba, viszont elvileg még van 2-3 hete odabent :)

2014. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!