Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki ért ehhez a HCG szinthez,...

Aki ért ehhez a HCG szinthez, kérem segitsen! Lehetséges? (méhen kivüli terhesség)

Figyelt kérdés

lehet méhen kivüli terhességem van.Most hivtak az eredménnyel,mert reggel vettek vért,és azt mondta az asszisztens,hogy a Hcg szint nekem 6 egész valamennyi,5-ig elfogadható.Mondta hogy hivjam délután vissza,addig beszél a dokimmal.

Mik ezek a számok?Nem értek hozzá.Tényleg valószinű hogy méhen kivüli terhesség lenne??Légyszi irjatok,olyan gyomoridegem van....


2014. ápr. 3. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A hcg szintből nem állapítható meg egy méhen kivűli terhesség.A kettőnek semmi köze egymáshoz!Azt majd UH-on látják!

A hcg-d,amugy nagyon kevés.Ebből még bármi lehet.

2014. ápr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi.De pont azért küldtek vérvételre hogy kiderüljön hogy méhen kivüli terhes vagyok e.A normál terhesség sajnos kizárva.Uh-on semmit nem láttak egyébként.
2014. ápr. 3. 13:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó mensid?
2014. ápr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
febr.1
2014. ápr. 3. 13:44
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha február 1-jén volt az utolsó vérzés, akkor lassan már 9 hetes leszel. Ha terhes vagy, akárhová is ágyazódott be, azt már látni kellene. Ilyenkor már szívhang is van.

Ha méhen kívül van, azt is ultrahangon kell megkeresni. A hcg szintet azért nézik, hogy megállapítsák él-e a terhesség, az,hogy méhen belül vagy kívül van, arról szerintem se ad infót.


Menj el az eredményért minél hamarabb, és mutasd meg a nőgyógyászodnak.

2014. ápr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm.

Uh-on a dokim semmit nem látott,se rendes terhességet,se cisztát...hétfőn voltam nála.De mivel nem tudja mitől nem jött meg 2hónpja,és mitől vannak olyan görcseim hogy a földön fetrengek tőle,és a méhen kivülit is kizárja,elküldött egy teljes laborba ma reggel.Most hivtam az asszisztensét az eredmény miatt,és mondta amit fentebb leirtam,meg hogy hivjam már vissza 3 után,addig beszél a dokimmal mi ez...

Csak annyira félek...

2014. ápr. 3. 13:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ha február 1.-én volt az utolsó mensid,akkor már 8-9 hetes lehetsz,a hcg-nek pedig már 25 ezer fölött kéne lenni,szóval ez így sehogy sem jó!Menj el nődokihoz,UH-ra!
2014. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ird meg mit mondtak
2014. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2014. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ez nem terhesség. Még ha méhen kívüli is lenne, akkor is többnek kéne lennie a hcg-nek. Mert abban az esetben is emelkedik, csak nem olyan ütemben, ahogy kéne. Ebből szokták sejteni, hogy baj van. Vagy volt terhesség és elhalt még az elején vagy csak biokémiai volt.
2014. ápr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!