Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alhasi görcs, rögtön megjön...

Alhasi görcs, rögtön megjön érzés meddig normális? Már 21 hetes vagyok.!

Figyelt kérdés

Komolyan mondom Én ezt már nem bírom tovább..! 8 hetes korom óta görcsöl,erősen fáj a hasam és azt érzem rögtön megjön! 3*2 Magne B6-ot szedek,de semmi..pihene 10 hete dolgozni sem járok..és mostmár keményedik is a hasam! Mikor elrohanok a dokhoz mindig csak azt kapom,hogy " minden rendben"- de nincs úgy érzem!

Tapasztalatok?



2014. ápr. 4. 20:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
a magne b 6ot cseréld le magnerotra, meglátod jobb lesz . abbol szedj napi 3at
2014. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Magnosolv-al kezdte...,de az nem volt jó ezért váltottam..! Nem merek váltani...mi van ha az sem jó?
2014. ápr. 4. 20:21
 3/16 anonim ***** válasza:
Szia! Velem ugyanez volt. 23 hetesen kórházba is kerültem mert annyira keményedett a hasam hogy bementem és bent tartottak, zárt volt a mehszaj, baba rendben így nem tudtak mit csinalni. 3x magnerotot szedtem, de folyamatosan keményedtem a végéig. Aztán már megszoktam. Anyukám is ilyen keményedes - típus volt:) végül 39+4en szültem :) ne aggodj, ha minden rendben a babával akkor van ilyen, aki sokszor és gyakran kemenyedik.
2014. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hmmm... Néha nekem is van mensigörcs szerű érzésem, olyan mindjárt megjön érzés. De nem erős jellegében. És rövid ideig tart. Ha fáj a hasad és a görcs is erős és ilyen sűrűn jelentkezik, talán lehet érdemes lenne meglátogass egy másik nőgyógyászt. Veszteni valód nincs. Viszont a Magne-b6-ot szerintem is cseréld le... Sajnos nem vagyunk orvosok :( Nem tudom mi okozhatja. :S Nekem az elején amikor nagyon fájt a hasam úgy a 7. hét környékén kezdődött akkor kaptam duphastont... és már az nap éreztem, hogy enyhült.. persze teljesen nem múlt ez a fájó feszülő érzés.. De a 12. hétig szedtem és úgy a 13. hét környékére szépen fokozatosan elmúlt teljesen. Még meg is ijedtem és felhívtam az orvosom, hogy már nem fáj nem feszül olyan erősen, baj van? Ő pedig nevetett és azt mondta, hogy ezért adta...
2014. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta a doki,hogy még sajna a keményedés is normális..!


Keved utolsó...és mit csináltak veled a 23 .héten a kórházba?

2014. ápr. 4. 20:26
 6/16 A kérdező kommentje:
Közben jött még egy komment kedves 20:22-es válaszolónak szólt a kérdésem!
2014. ápr. 4. 20:27
 7/16 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy mennyire más véleménye van az orvosoknak. Az enyém állítja, hogy semmiféle görcs nem normális a terhesség alatt.

Nekem is volt a 24. héten egy egész napos mensi szerű görcsrohamom, be is küldött vele a szülőszobára, de kiderült, hogy semmi baj nincs, és hogy nem a terhesség miatt van. Front volt.


Tényleg őszintén mondjuk, hogy a magneB6-ot cseréld le. 2 hétig szedtem, de feladtam, mert nem mulasztotta el a görcseimet (nyilallás szerűek voltak). Ráadásul rohadt drága.

Én magnesium citricum port használok, napi 4-et, panasz esetén 6-ot is lehet. Nagyon szeretem, mert pillanatokon belül érzem a hatását. Receptre kapható.

Érdemes lenne más doki után nézni, nem tűnik nekem lelkiismeretes dokinak. Mondjuk az enyém meg túl lelkiismeretes, és aggódó, de ezt egy cseppet sem bánom.

2014. ápr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam. Sajnos ennyi idősen egyáltalán nem normális a keményedés. :(

Vált orvost!

2014. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

10 hetesen és 16 hetesen is más doki vizsgált(- kórházban ahol szülni fogok dokik,mert az én dokim nem volt benn),ők is azt mondták,hogy normális..! A dokim jó doki szerintem ( nemhiába osztályvezető főorvos szerintem), bármikor "hisztizek" neki meghallgat,behiv,megnéz..!

Most sajna hétvégén nem tudok beszerezni másik magnézium tablettát,de van itthon Magnesii citrici tabletta holnap reggel azzal kezdek!

2014. ápr. 4. 21:29
 10/16 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi,hogy nem mindig görcsöm van,hanem erős (al)hasi fájdalmam van..!
2014. ápr. 4. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!