Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem mondaná a doki, megkérd...

Ha nem mondaná a doki, megkérdezhetem hogy hány gr. Saccolja a babát?

Figyelt kérdés
Magán megyek, csinál uh-t a rendelőjében de a kötelezőket a kórházban végzi. Ha nem mond súlyt, megkérdezhetem nem fog hülyének nézni?
2014. ápr. 7. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá nyugodtan de nekem mindig ráírták a papíromra is, ezt az adatot ő is nyomon követi a fejlődésével kapcsolatosan.
2014. ápr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szólni kell, hogy szeretnéd, ha megmérné a babád, mert neked otthon nincs mérleged. Nem kell ennyire körülményeskedni. Egyébként a baba súlya nagyon eltérő lehet, attól függ, hogy előtte evett-e, kakilt-e, milyen ruházatban van, szóval pár dekák plusz, mínusz lehetnek.
2014. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, kérdezd meg! Nekem is volt, hogy beszélt az asszisztensével, és elfelejtette mondani, megkérdeztem, és kész.
2014. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2:-es válaszolónak. A baba még nem született meg:-) :-) :-)
2014. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megkérdezheted, persze :)

Ha mégse mered, akkor BPD-ből és AC-ből itt ki tudod számolni:

[link]

Itt meg FL-ből a hosszát:

[link]


:)

2014. ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, csak a kérdést néztem, nem a kategóriát. Olyan, mintha valami külföldi kérdését olvastam volna, mert vagy töri a magyart, vagy nem tud írni.
2014. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kérdezd meg. A saját orvosom múltkor megnézte, pedig nem is kérdeztem rá. Viszont a 36. hetes kötelező ultrahangon hiába kértem, azt mondta a doki, hogy ezzel a technikával nem tudja megállapítani. (gondolom valami elavult készülék volt a rendelőben)
2014. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem a kérdés érthető, aki nem érti annak értelmezési gondjai vannak, erről én nem tehetek.


Köszi, akkor megkérdezem ha nem mondaná :)

2014. ápr. 7. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!