Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek terhesen...

Volt valakinek terhesen mandulaműtétje?

Figyelt kérdés
Januárban lett volna a műtét de terhes lettem.azòta 2x volt mandulagyulladásom.most is van.holnap megyek a dokihoz megbeszélni.jobb lenne kivenni.16 hetes vagyok.
2014. ápr. 8. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nővéremet lábtörés miatt altatták és semmi gond nem lett a babával, akkor 13 hetes volt. Muszáj volt a műtét az ő esetében. Már 3 éves a nagylány és semmi gond nincs vele. Ezt az orvosod és a nőgyógyászodnak kell majd mérlegelni melyik a jobb.
2014. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felnőttkorban egyébként is veszélyes, semmiképp nem csináltatnám meg terhesen, de szerintem nem is csinálják csak extrém esetben.
2014. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló!

Azért egy mandulaműtét nem hasonlítható egy lábműtéthez.


Terhesen semmiféleképp nem mennék bele mandulaműtétbe,mert veszélyes.

2014. ápr. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a műtét miatt mondtam elsősorban, hanem hogy altatásban történt az is veszélyes éppen annyira mint egy mandula műtét.(ha nem jobban) szerintem. De nyilván ha orvosok nem javasolják akkor semmiesetre sem kell megcsináltatni, de ha arra kerül a sor akkor azért nem kell halálra stresszelnie magát.
2014. ápr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!