Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korház! Sos! Ki meddig vitte...

Korház! Sos! Ki meddig vitte a terhességet?

Figyelt kérdés
32hetessen kemènyedèssel,3cmes mèhszàj tàgulàssal behoztak a korhàzba!infuziot kapok 3at a kemènyedèsre ès kiàlt a sürû kemènyed.max napközbe 3-5alkalom van de mèg 1 infuziot kapok holnapig.mèhszàj tegnap ota ugyan ugy àll.ultrogestànt kaptam hüvelybe.ma 2tö holnap mèg 2 inekcio a popomba a baba tüdejèt h felkèszitsèg ha akar jönni.szerintetek medig huzom mèg?a babànak ha kijön nem lesz baja a kèsöbbi èletben az inekciotol?valaki ha volt igy segitsen.a baba jol van meg a magzat viz is rendben van.

2014. ápr. 9. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Sogornom 30 hetesen kerult korhazba 4 ujjnyira volt nyitva. O is kapott mindent amit csak lehetett, nem is mozoghatott. 36 hetesen engedtek ki es ra 3 hetre szult. Nem kell mondanom gyorsan ment neki. :-)

Pihenj sokat, ha nem muszaj ne mozogj labaidat tedd magasba ezzel is segithetsz. Most a legjobb helyen vagy. Ne aggodj azoktol amiket kaptal baja nem lesz a kicsinek. En is kaptam tudoerlelot nekem 36 hetesen szuletett a kicsi de teljesen mas okbol.

2014. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Érthető az aggodalmad , de örülj neki hogy most hozzáértő kezekben vagy. Megnyugtató hogy megkapta a tüdőérlelőt.
2014. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy kolléganőm ugyanígy került be 24 hetesen, végül 40 hetesen született meg a kislánya.

Ne aggódj, a legjobb kezekben vagy.

2014. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nagyon szèpen köszönöm a vàlaszokat,nagyon sokat jelent most nekem.fèltem a fiamat.de tudom csak pozitivan akkor jolesz minden.
2014. ápr. 10. 06:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha most születne, már jó esélyei lennének. Pár hetet benn tartanák a koraszülött osztályon, de valószínűleg komoly hátranyai már nem lennének emiatt a későbbiekben. Nálam is végig ott volt a koraszülés veszélye. Én végül 36. hétre szültem és a fiamat már nem is vitték koraszülött osztályra, bár annak nyílvánították és 4nap után hazaengedték. Drukkolunk Nektek!
2014. ápr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ilyenkor már elég nagyok, nincs közvetlen életveszélyben. Nagy baba már, de maradjon csak benn, amíg lehet!


Szurkolok!

2014. ápr. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia. Hogy vagytok?


Nálam.21 hêrte indult a szülês, hal isten vissza tudták tartani. Ên is kaptam szurikat meg infuziot,de tüdõêrlelõt nem mert ugye ez vetêlêsnek számitott volna. Vêgül ugy inditották a szülêst a 41 hêten :)

2014. ápr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jol vagyunk csak rosz egèsznap feküdni.remèlem kibirja mèg egy icipicikèt bent a babàm.a korhàzbol pènteken hazaengedtek.
2014. ápr. 15. 09:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, ezek nagyon jó hírek, hogy már haza is engednek! Ha vígasztal, az én kisfiam is 32. hétre született, de közel másfél óra leforgása alatt, neki esélye sem volt tüdőérlelőt kapni, hogy felkészüljön a kinti létre. Mégis megszületett, és habár az eleje (emiatt!!) nem volt egyszerű, most mégis tökéletesen egészséges, eleven kisfiú, már 7 hónapos. :) Nem lesz semmi baj!
2014. ápr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 26hetesen indult be, de vissza tudták tartani, végülis 40ik héten ugy indítottak! kislányom kisebb volt, így nem hitték el,hogy tényleg a 40ik héten járok ezért kaptam tüdőérlelő injekciót, még aznap megcsászároztak,nem lett semmi baja 10/10es apgarral született!
2014. ápr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!