Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyennek éreztétek a baba...

Milyennek éreztétek a baba mozgását először?

Figyelt kérdés
Mindenki arról beszél, hogy olyan mintha buborékok lennének a hasában stb. Én 2 hete érzek lüktetéshez hasonlító érzést. De még mindig nem tudom, hogy őt érzem e.
2014. ápr. 11. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Bélmozgáshoz hasonló volt, 14 hetesen, csak tudtam, hogy azon a részen pont nem fut bél.

A buborék olyan szempontból igaz, hogy a bélgáz is buborékként közlekedik a belekben - ehhez hasonlított leginkább.


Későbbi szakaszban már inkább olyan, mint az erős szívdobbanás, csak hasban.

2014. ápr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem olyan volt, mintha belülről finoman hozzám érnének. tulajdonképpen ugyanazt éreztem, ami valójában történt :)
2014. ápr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kis finom egyujjas kopogtatáshoz hasonlított..nagyon kis óvatos, finom érzés volt kb 16. héten.. Én sem voltam benne biztos hogy Ő az, de mivel azon a környéken ahol éreztem soha nem volt bélmozgásom, ezért tudtam hogy mit érzek..
2014. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pont 19 hetesen éreztem először, rögtön tudtam, hogy a babám az, mert már nagyon vártam hogy érezzem. Nekem olyan, mintha egy halacska úszkálna a hasamban, kis ficánkolós :) és bugyborékolni is szokott.
2014. ápr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!