Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák szokott lenni másnak...

Kismamák szokott lenni másnak is olyan "mindjárt megjön érzés-szerű húzó fájdalom"? Nem görcs, csak leginkább ehhez az érzéshez tudom hasonlítani és szurkál a hüvelyembe is. Ez normális vagy menjek dokihoz gyorsan? 24 hkm

Figyelt kérdés
2014. ápr. 11. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is volt az utóbbi pár napban. én 22hetes vagyok. szerintem normális. hiszem ebben az időben hatalmasat nő a baba tehát formálódsz belülről folyamatosan. ilyenkor csak kicsit megállok és pár másodperc és elmúlik ez az érzés. de tapasztaltabb kismamák/anyukák véleménye érdekelne.
2014. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, nekem sem folyamatos, csak ha megyek vagy sokáig mozgok valamit...ha lepihenek avgy veszek be magnéziumot elmúlik. Egyébként először nekem is olyan 21-22 hetesen kezdődött és most újra érzem...
2014. ápr. 11. 19:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze higy hùz meg nèha fáj! Nyúlnak az izmaid és a tartó szalagok meg minden más a növekvö méhedtöl! Trljesen normális amit érzel. Végig fog kísérni a 9 hónap alatt!
2014. ápr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem olyankor kezd el így görcsölni a hasam, ha sokáig állok (főzésnél, mosogatásnál), vagy ha 20-30 percet gyalogolok. Lepihenek, 5 perc és el is múlik.
2014. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!