Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki használta terhesség...

Valaki használta terhesség előtt a cickafark teát meg a palástfű teát mert nehezen jött össze a baba?

Figyelt kérdés

Bocsánat hogy ide írom, barátnőm a 2. Babáját várja már és ő mesélte hogy neki állt inni azt a 2 teát és neki segített.

Több mint 1 éve próbálkozunk a babával de semmi orvoshoz még nem mentem el gondiltam előbb ki probalom a teát de előbb tapasztalatokat szeretnék tőletek hogy kinek segített még vagy kinek nem.


2014. ápr. 11. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Én cickafarkot szedtem tablettában, palástfűvet nem ittam. 3évig próbálkoztunk, 2hónap után sikerült miután elkezdtem szedni a cickafarkfűvet. Hogy ettől sikerült e vagy csak véletlen nem tudom, de szerintem segített.
2014. ápr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Remélem előbb utóbb nekem is sikerül.

Nem rég el vesztettük a párom édesanyukàját és most a párom apukájával lakunk tarsashazba és hát nem tudom mit szólna hozzá apukája ha unokája lenne a párom 28 éves én meg 21. Mondjuk a mi dolgunk lenne de nem szeretnék vitázni sem az apóssal remélem sikerül helyre állni a dolgoknak és ha sikerülne a baba nem vetetném el semmi pénzért

2014. ápr. 11. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:

most tervezitek azt a gyereket vagy sem?

mi az, hogy ha sikerülne nem vetetnéd el...?

2014. ápr. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tervezzük a babát, és azt h ha sikerülne nem vetetném el azt meg ugy értettem hogy apósomnak nem lenne bele szólása hogy én vagy a párommal 2-en hogy döntünk szeretnék babát de após mindenbe bele köt külön költözni meg tőle még nem tudunk
2014. ápr. 12. 08:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ittam, 6 hónapig sikertelenek voltunk, az első teázós hónapban összejött :) 33 hetes vagyok már.

palástfű+cickafark keverék, este egy evőkanálnyi leforrázva, leszűrve,mézzel. Én 2-3 decit megittam esténként. Csak este ittam, menzesz elmúlása után. Sok sikert!

2014. ápr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ akkor szerintem ki próbálom
2014. ápr. 12. 16:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ittam 15 sikertelen hónap után a 16.hónapban és pont akkor fogant az első lányunk,majd szülés után 4 hónappal később terveztük a másodikat és 4hónap sikertelenség után az ötödikben jött össze,amikor ittam a teát.Én keverve ittam cickafark 30%, palástfű 30%, kamilla 20%, pásztortáska 20%.Amikor megjött,minden nap 1-2szer ittam 2,5deci forróvízzel egy teáskanál keverékből teát,egészen peteérésig.
2014. ápr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!